GÖZLEMCİ VE HAKEM VİZE İŞLEMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Bu duyuru yayınlandıktan sonra güncellenmiştir. Güncellenme Tarihi: 14.05.2019 13:26


2019-2020 SEZONU VİZE EVRAKLARI VE BELGE TESLİMİ İÇİN DUYURU   2019 -2020 FUTBOL SEZONU HAKEM ve GÖZLEMCİ KLASMANLARININ BELİRLENMESİNE YÖNELİK VİZE, SINAV ve KURS TAKVİMİ KAPSAMINDA ;

BÜTÜN UNVAN GURUPLARINDAKİ GÖZLEMCİLER/MENTÖRLER,TERFİ EDEBİLECEK GÖZLEMCİLER ;

KLASMANLARDAKİ TÜM HAKEM VE YARDIMCI HAKEMLER,TERFİ EDEBİLECEK HAKEMLER;

TERFİ EDEBİLECEK HAKEMLER HARİCİNDEKİ TÜM İL HAKEMLERİ  EK’TE BELİRTİLEN BELGELERİ 28 MAYIS 2019 SAAT:15:00’A KADAR İHK’NA TESLİM ETMEK ZORUNDADIR.BELGELERİNİ ZAMANINDA TESLİM ETMEYENLERİN 2019-2020 SEZONU İÇİN VİZE YENİLEME İŞLEMİ YAPILMAYACAKTIR.

 

TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR:

 

1. 2019-2020 SEZONUNA AİT BİLGİSAYARDAN YAZILMIŞ VE ÇIKTI ALINMIŞ,FOTOĞRAF YAPIŞTIRILMIŞ BİLGİ FORMU.HAKEMLER İÇİN HAKEM BİLGİ FORMU,GÖZLEMCİLER İÇİN GÖZLEMCİ BİLGİ FORMU OLARAK DÜZENLENECEK (2 ADET 1 NÜSHASI RENKLİ FOTOKOPİ OLABİLİR).

2. TFF TARAFINDAN BELİRLENECEK VE DUYURUSU YAPILACAK OLAN VİZE BEDELLERİNİN YATIRILDIĞINA DAİR GARANTİ BANKASINDAN ALINAN YEŞİL RENKLİ VİZE DEKONTU.(BAŞKA YÖNTEMLERLE GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞLEM DEKONTLARI KABUL EDİLMEYECEKTİR)

3.HAKEMLER İÇİN 2019-2020 SEZONU BİLGİ FORMUNUN ARKASINDA YER ALMASI GEREKEN FUTBOL HAKEMLİĞİ YAPABİLİR İBARELİ SAĞLIK RAPORU.GÖZLÜK KULLANIYOR İSE GÖZ DOKTORUNUN KONTAKT LENS İLE HAKEMLİK YAPABİLİR İBARESİ MUTLAKA OLACAK.BİLGİ FORMUNUN ÖN YÜZÜNDEKİ FOTOĞRAFIN  ÜSTÜNDE MUTLAKA SAĞLIK KURULUŞUNUN MÜHRÜ OLACAK.

4.HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN YATIRACAKLARI VİZE BEDELLERİ BEDELİN YATIRILDIĞI TARİHTEKİ KLASMANLARI DİKKATE ALINARAK HESAPLANIR.

 

İL HAKEM KURULU

 

   Facebook'ta Paylaş      Twitter'da Paylaş      e-Mail Gönder

 
YAYINLANAN SON DUYURULAR
 
 
Hakem Malzemeleri - M. Şerif Özdemir A Kare Otomotiv
1453 Osmanlı - Franchise Bilgi Hattı Bu Alana Reklam Verebilirsiniz. İletişim: 0 (530) 543 7802
IFAB 2019-20 Futbol Oyun Kuralları Kitabı
EPAK Eğitimleri ve Videolar
Sosyal Medyada TFFHGD İzmir
TFFHGD İzmir Facebook   TFFHGD İzmir Instagram   TFFHGD İzmir Twitter
İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama

İzmir'de gerçekleştireceğiniz eğitim, toplantı, seminer gibi faaliyetler için dernek eğitim salonumuzu kiralayabilirsiniz.

Salonumuzun oturma kapasitesi 400 kişilik olup ücretsiz otopark, klima, barkovizyon, büfe, bay & bayan wc'ler mevcuttur.

Salonumuz Halkapınar Metro İstasyonu'na 250 mt. mesafededir.

Ayrıntılı Bilgi ve Salon Kiralama İçin: 0 (530) 543 7802
FIFA   UEFA   Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu   TÜFAD   Dernekler Dairesi Başkanlığı
Türk Hava Yolları   Karayolları Genel Müdürlüğü   Meteoroloji Genel Müdürlüğü