İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU21.10.2019 12:005.KARABAĞLAR6.BORNOVAOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU21.10.2019 13:007 ÇEŞME8 DİKİLİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU21.10.2019 14:009 MENDERES10 GAZİEMİROKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU21.10.2019 15:0011 ÇİĞLİ12 TİREOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FURKAN KOBAK TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI21.10.2019 17:00İZDER SPORMANEVRA F.C. SPOR HALI SAHA TURNUVA
FURKAN KOBAK TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI21.10.2019 18:00İZBAN SPORMEKANİK NOSTALJİ SPOR HALI SAHA TURNUVA
ENES ORUÇ BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI22.10.2019 17:00BAYRAKLI BELEDİYE SPORİLKADIM SPORU-14 LİGİ
AYKUT GÖÇER BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU22.10.2019 12:0013 TORBALI14 NARLIDEREOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
AYKUT GÖÇER BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU22.10.2019 13:0015 FOÇA16 KONAKOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU22.10.2019 14:0017 KARŞIYAKA18 SELÇUKOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU22.10.2019 15:0019 KARABURUN20 KİRAZOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ABDULKERİM YEŞER FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA22.10.2019 20:00CUMHURİYET G.İNTERNET MEDYASI HALI SAHA TURNUVA
ABDULKERİM YEŞER FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA22.10.2019 21:00EGE TELGRAF G.SABAH GAZETESİ HALI SAHA TURNUVA
ABDULKERİM YEŞER FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA22.10.2019 22:00TURKUVAZ MEDYAÖZGÜR GAZETECİLER T HALI SAHA TURNUVA
EMRE YILMAZ TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI22.10.2019 17:00LİMAN SPORLOJİSTİK SPOR HALI SAHA TURNUVA
EMRE YILMAZ TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI22.10.2019 18:00ELEKTRİK SPORMETRO SPOR HALI SAHA TURNUVA
EFECAN NURİ SARAÇ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA23.10.2019 18:00ÖZÇAMDİBİ SPORİZMİR DSİ SPORU-12 LİGİ
EFECAN NURİ SARAÇ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA23.10.2019 16:00BUCA BELEDİYE SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU-12 LİGİ
EFECAN NURİ SARAÇ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA23.10.2019 17:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKCANLI SPORU-12 LİGİ
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU23.10.2019 12:001 BUCA2 BAYRAKLIOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU23.10.2019 13:003 GÜZELBAHÇE4 SEFERİHİSAROKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ÇAĞRI DUYGU BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU23.10.2019 14:0021 URLA22 MENEMENOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ÇAĞRI DUYGU BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU23.10.2019 15:0023 KINIK24 KEMALPAŞAOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
BARIŞ ARIKAN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.10.2019 17:00ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORONUR GENÇLİK SPORU-14 LİGİ
YİĞİT AKTEKE TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI23.10.2019 17:00VAGON BAKIM SPORHALKAPINAR MOTORLU DEPO SPOR HALI SAHA TURNUVA
YİĞİT AKTEKE TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI23.10.2019 18:00MEKANİK SPORDEMİR KANATLAR SPOR HALI SAHA TURNUVA
ÖZGÜR ÜNLÜ BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU24.10.2019 12:005-6 GALİBİ7-8 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ÖZGÜR ÜNLÜ BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU24.10.2019 13:009-10 GALİBİ11-12 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU24.10.2019 14:0013-14 GALİBİ15-16 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FATMA ÖZLEM TURSUN BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU24.10.2019 15:0017-18 GALİBİ19-20 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
MUHAMMET KALYONCU FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA24.10.2019 20:00ANADOLU AJANSITSYD İZMİR ŞUBESİ HALI SAHA TURNUVA
MUHAMMET KALYONCU FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA24.10.2019 21:00TRT MİLLİYET HALI SAHA TURNUVA
MUHAMMET KALYONCU FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA24.10.2019 22:009 EYLÜL GAZETESİ İLKSES GAZETESİ HALI SAHA TURNUVA
HARUN DAYAN TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI24.10.2019 17:00VAGON BAKIM NOSTALJİ SPORLOKOMOTİF 35 SPOR HALI SAHA TURNUVA
HARUN DAYAN TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI24.10.2019 18:00DESTEK SPOR3. BÖLGE SPOR HALI SAHA TURNUVA
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU25.10.2019 12:001-2 GALİBİ3-4 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ALİ RIZA ÇINARSOY BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU25.10.2019 13:005-6/7-8 GALİBİ9-10/11-12 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ÖZGÜR ÜNLÜ BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU25.10.2019 14:0013-14/15-16 GALİBİ17-18/19-20 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
ÖZGÜR ÜNLÜ BORNOVA HÜSEYİN VALİ ÖĞÜTÇEN SPOR SALONU25.10.2019 15:0021-22 GALİBİ23-24 GALİBİOKUL FUTSAL (TEK HAKEMLİ)
FERİD KARAHAN FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA25.10.2019 20:00ÇEYREK FİNALÇEYREK FİNAL HALI SAHA TURNUVA
FERİD KARAHAN FUAR KÜLTÜRPARK HALI SAHA25.10.2019 21:00ÇEYREK FİNALÇEYREK FİNAL HALI SAHA TURNUVA
MUHAMMET BURAK İNANÇ Seçiniz25.10.2019 18:00HALKAPINAR F.C. SPORMEKANİK SPOR HALI SAHA TURNUVA
MUHAMMET BURAK İNANÇ TCDD HALKAPINAR TESİSLERİ SAHASI25.10.2019 17:00SİNYALİZASYON SPORVAGON BAKIM SPOR HALI SAHA TURNUVA