İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
EREN KANİ İNCE BALÇOVA SAHASI20.06.2019 17:00KARABAĞLAR GENÇORDU SPORGÜMÜŞORDU GENÇ FKU-11 LİGİ
OĞUZHAN KAYA BALÇOVA SAHASI20.06.2019 18:00MİNİKORDU SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU-11 LİGİ
YUSUF KOCAKANAT BORNOVA ŞEHİR STADI20.06.2019 16:00BORNOVA 1881 SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
ATAKAN ÇAKIR BORNOVA ŞEHİR STADI20.06.2019 17:00BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ.ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORU-11 LİGİ
BERKAN ÜNSAL METEOĞLU BORNOVA ŞEHİR STADI20.06.2019 18:00İZMİR DSİ SPORBORNOVA EVKA-3 SPORU-11 LİGİ
BEDİRHAN KUŞ BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI20.06.2019 17:00KONAK BELEDİYE SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU-11 LİGİ
BEDİRHAN KUŞ BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI20.06.2019 18:00İZMİRGÜCÜ SPORÇAMDİBİ YAVUZ SPORU-11 LİGİ
HACI MAHMUT YILDIRIM BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU20.06.2019 16:00MERSİNLİ ŞİMŞEK SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU-11 LİGİ
EFEKAN KAYMAK BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU20.06.2019 17:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKALTINIRMAK SPORU-11 LİGİ
BARAN KARAMAN BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU20.06.2019 18:00İZMİR KARTALLAR SPORÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPORU-11 LİGİ
HALİL İBRAHİM TURAN BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU20.06.2019 19:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORÖZÇAMDİBİ SPORU-11 LİGİ
FURKAN HACIOĞLU BUCA KURUÇEŞME SAHASI20.06.2019 17:00BUCA EFELER SPORBUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKU-11 LİGİ
AHMET FURKAN İNANÇ BUCA KURUÇEŞME SAHASI20.06.2019 18:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-11 LİGİ
MEHMET ÇİÇEK ÇEŞME DALYAN SAHASI20.06.2019 17:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
MEHMET ÇİÇEK ÇEŞME DALYAN SAHASI20.06.2019 18:00ALAÇATI SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
YAREN AVCI ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI20.06.2019 16:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPORU-11 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇ ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI20.06.2019 17:00ÇİĞLİ MALTEPE SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEU-11 LİGİ
YİĞİT AKTEKE ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI20.06.2019 18:00DAMLACIK SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU-11 LİGİ
MUHAMMET ALTINOK ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI20.06.2019 16:00DADAŞ SPOREVKA-5 SPORU-11 LİGİ
CAFER BEYKOZ ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI20.06.2019 17:00KARŞIYAKA BELEDİYE SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-11 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUÇAĞRICAN PAZARCIKLIOĞULCAN SEFER BEDRİ MUTAFKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI20.06.2019 17:30BASIN SİTESİ SPORUZUNDERE SPOR2.AMATÖR KÜME PLAY OFF
ALİ RIZA ÇINARSOYCEM DÜZGÜLSENEREN DOĞAN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI20.06.2019 19:30BOSTANLI MASTER1. MAÇIN GALİBİFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ALPEREN EKEN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI20.06.2019 14:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORYEŞİLTEPE SPORU-11 LİGİ
ALPEREN EKEN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI20.06.2019 15:00İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜFİKRİ ALTAY SPORU-11 LİGİ
MEHMET YAZAR KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI20.06.2019 16:00HARMANDALI SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
MEHMET YAZAR KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI20.06.2019 17:00BAYRAKLI YILDIZORDUTELLİBAHÇE SPORU-11 LİGİ
ATIL POYRAZ ALNIAK SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI20.06.2019 16:00SELÇUK ÇAMLIK SPORTORBALI SPORU-11 LİGİ
ERDEM ORAL SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI20.06.2019 17:00SELÇUK GENÇLİK SPORTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU-11 LİGİ
ATIL POYRAZ ALNIAK SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI20.06.2019 18:00İZMİR YILDIZ SPORAYRANCILAR GENÇLİKU-11 LİGİ
BERKE KARAKIŞ YENİ FOÇA SAHASI20.06.2019 17:00YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKBERGAMA GENÇLERBİRLİĞİU-11 LİGİ
BERKE KARAKIŞ YENİ FOÇA SAHASI20.06.2019 18:00GÖÇBEYLİ BELEDİYE SPORAĞA SPORU-11 LİGİ