İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
AHMET YEŞİLDAĞMUHAMMET EMİN KILIÇNİHAT ÖZİÇİRİCİ LEVENT GERÇEKERALİAĞA HELVACI SAHASI07.12.2019 14:00ALİAĞA BLD.HELVACI SPORKEMALPAŞA SPORSÜPER AMATÖR LİG
BUĞRA TÜRK ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA07.12.2019 11:001925 GENÇLİK VE SPORİZMİR TRABZONGÜCÜ SPORU-14 LİGİ
DENİZ CAN AYDINHALİME UZUNGÜNDEŞEREN DOĞAN MAHMUT ARIBAKIRATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA07.12.2019 13:001925 GENÇLİK VE SPORDEDEBAŞI SPOR1 AK U-19
OĞUZHAN HAMİTOĞLUERDEM GÜROLKAAN DEMİREZ NECMİ GÜLEÇATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA07.12.2019 15:00BORNOVA HİTAB SPORULUCAK SPOR1 AK U-19
SÜLEYMAN ÖZEREMRE ESERFIRAT YILDIRIM HASAN AKTOZARATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA07.12.2019 17:00ÜLKÜ SPORKAHRAMANLAR SPOR1 AK U-19
BAHRİ BERK UYGUNRAMAZAN İLHANCENGİZHAN KAYA MEHMET ALİ GÜNEŞATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA07.12.2019 19:00İZMİR DEMİR SPORREO ATİLLA SPOR1 AK U-19
EMİN MURAT SOLMAZRECEP TEZCANUMUTCAN AYKAL YAŞAR DEMİRATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA07.12.2019 11:00GÖKOVA SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPOR1 AK U-19
TOPRAK KURUTBERKE ERTUĞRUL ÖZDEMİREMİR FARUK GÜRLER UĞUR GÜLATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA07.12.2019 13:00TOROSGÜCÜ SPORMERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR1 AK U-19
MUHAMMET ALPEREN ÇOPURBERKE ERTUĞRUL ÖZDEMİRHACI MAHMUT YILDIRIM MEHMET BELLEMİŞATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA07.12.2019 15:00İZMİRSPORMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR1 AK U-19
YUSUF BALCIBERKAN TOKATUFUK GÜVEN ÖZCAN ADSIZATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA07.12.2019 17:00ÇAMDİBİ SPORÇAYIRLIBAHÇE SPOR1.AMATÖR KÜME
AYKUT ÇOKSAMİ MENTEŞSEZER KARADABAN AYKOR KARACABALÇOVA SAHASI07.12.2019 12:00BALÇOVA SPORKARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR1.AMATÖR KÜME
REŞAT ONUR COŞKUNSESTOLGA ATASOYÇAĞRICAN PAZARCIKLI TURGUT ÖZTAŞBALÇOVA SAHASI07.12.2019 15:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALÇEŞME BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
LEYLA ÇAKANLAR BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI07.12.2019 11:00BASEK SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU-14 LİGİ
VAKKAS EGEMEN ÇELİK BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.07.12.2019 13:00BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİÇİĞLİ BELEDİYE SPORU-14 LİGİ
BURAK GÖÇERHÜSEYİN AKTÜRKİBRAHİM YILDIRIM BORA BAYKALBEYDAĞ SAHASI07.12.2019 14:00BEYDAĞ BELEDİYESPORSELÇUK EFES SPOR1 AK U-19
İBOCAN ERÖDÜL BORNOVA BLD.DOĞANLAR SAHASI07.12.2019 11:00MEVLANA KONURCA SPORÇAMDİBİGÜCÜ SPORU-14 LİGİ
ONUR MERT TASALI BORNOVA BLD.DOĞANLAR SAHASI07.12.2019 12:30İZMİR KARTALLAR SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU-14 LİGİ
GÜLLÜ MERT BORNOVA BLD.DOĞANLAR SAHASI07.12.2019 14:00İZMİRGÜCÜ SPORCİ GROUP BUCAU-14 LİGİ
MERT ÖZKAN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI07.12.2019 13:00PINARGÜCÜ SPORONUR GENÇLİK SPORU-14 LİGİ
HARUN TOPAÇ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI07.12.2019 11:00BORNOVA BELEDİYE SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPORU-14 LİGİ
ECREN KOÇONUR EPERYİĞİT AKTEKE MEHMET TÜRKANBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI07.12.2019 13:00YOL SPORBORNOVA KANDERE SPOR1 AK U-19
CİHAN FIRAT BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU07.12.2019 12:00BORNOVA KANDERE SPORÇAMDİBİ SPORU-12 LİGİ
BERKAY GÜLTEKİN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU07.12.2019 13:00ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU-12 LİGİ
BARIŞ ARIKAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU07.12.2019 15:00ALTINIRMAK SPORGÖKOVA SPORU-14 LİGİ
HASAN ECER BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI07.12.2019 11:00ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİBORNOVA KANDERE SPORU-14 LİGİ
GÖRKEM CEYLAN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI07.12.2019 12:30ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU-14 LİGİ
ABDULKADİR SÜER BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI07.12.2019 14:00BORNOVA 1881 SPORYENİ EVKA-4 SPORU-12 LİGİ
ALTAN ÖZTÜRK BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI07.12.2019 15:00BORNOVA EVKA-3 SPORBORNOVASPOR FUTBOL AŞ.U-12 LİGİ
BARAN KARAMAN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI07.12.2019 16:00CEYLAN SPORYOL SPORU-12 LİGİ
BATUHAN ŞANLI BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI07.12.2019 11:00İZMİR DSİ SPORÇAMDİBİ SPORU-14 LİGİ
BURAK GAZİ ÜLKERTAHİR ATAKAN AÇIKBERKAN ŞEN CEMALETTİN POLATBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI07.12.2019 13:00ÖZÇAMDİBİ SPORÖDEMİŞ SPORSÜPER AMATÖR LİG
KEREM SİNEMYUNUS ÜNSALHARUN DAYAN HALİL KUZULARBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI07.12.2019 15:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKBORNOVASPOR FUTBOL AŞ.1.AMATÖR KÜME
BERK YENİPAZAR BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI07.12.2019 11:00İŞÇİEVLERİ SPORGEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.U-14 LİGİ
BERK SİPAHİVEYSEL AYAYDINHÜSEYİN GEGEROĞLU ORHAN YILDIZBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI07.12.2019 14:00BUCA ZAFER SPORGAZİEMİR GENÇLİKSÜPER AMATÖR LİG
MUHAMMET BURAK İNANÇOĞUZ YILDIRANERGÜN DÜLGER İBRAHİM ALBAYRAKBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI07.12.2019 16:00ŞİRİNYER SPORYEŞİLYURT SPOR1 AK U-19
TARIK KESENCİGÖRKEM ÖZDEMİRHALİL ALP DAĞDELEN HÜSEYİN KAÇAROBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ07.12.2019 11:00GÜRALTAY SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR1 AK U-19
ROJHAT DEMİR BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ07.12.2019 13:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORYEŞİLYURT SPORU-14 LİGİ
İSMAİL GÖKHAN BAYTAŞ BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ07.12.2019 14:30BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORİZMİRSPORU-14 LİGİ
UMUT ADNAN KOLUKISAOĞLU BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ07.12.2019 16:00ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPORŞİRİNYER SPORU-14 LİGİ
OĞUZHAN ÖZBEYTOLGA DÜYÜNCÜMEHMET BURAK DEMİRCİETHEM NARTAN DÜZALİ SÖZLÜBUCA KAYNAKLAR SAHASI07.12.2019 12:00Cİ GROUP BUCAAFJET AFYONSPORSPOR TOTO ELİT U-17
ŞUAYP AKBULUT BUCA KURUÇEŞME SAHASI07.12.2019 14:00FIRAT SEYHANGÜCÜ SPORİZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORU-14 LİGİ
EMRE GÜLER BUCA KURUÇEŞME SAHASI07.12.2019 15:30KURUÇEŞME SPORİZMİR DEMİR SPORU-14 LİGİ
TARIK ALTUN ÇİĞLİ DADAŞ SAHASI07.12.2019 15:00DADAŞ SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U-14 LİGİ
BERKAY TÜRKEKUL DİKİLİ SAHASI07.12.2019 15:00DİKİLİ BELEDİYE SPORAĞASPORU-14 LİGİ
ORHAN ERKUL GAZİEMİR SAHASI07.12.2019 11:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU-14 LİGİ
EMRE AJUNFATİH KURTMANBURAK ÇUKURKENT TEZCAN KURTULUŞGAZİEMİR SAHASI07.12.2019 13:00GAZİEMİR SEYDİKÖY SPORİZMİR OSMANGAZİ SPORSÜPER AMATÖR LİG
MUHAMMET DAYAN GAZİEMİR SAHASI07.12.2019 15:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜSELÇUK EFES SPORU-14 LİGİ
MEHMET ÇİÇEK KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI07.12.2019 13:00İZMİR 1461 SPORREO ATİLLA SPORU-14 LİGİ
İBRAHİM GÖRGÜLÜ KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI07.12.2019 14:30KARABAĞLAR GENÇORDU SPORÖZEN SPORU-14 LİGİ
MUSTAFA BAŞOL KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI07.12.2019 16:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKBUCA EFELER SPORU-14 LİGİ
MERT BORAN KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 11:00SMYRNA ATLETİK SPORBUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKU-14 LİGİ
KAMİL BERKAY TINAŞ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 12:30GÜMÜŞORDU GENÇ FKURLA BELEDİYESİ SPORU-14 LİGİ
UĞUR YILDIZ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 14:00İZMİR BELEDİYE SPORTİREGENÇ 1970 SPORU-14 LİGİ
MUHAMMET KALYONCUŞİFANUR KARADÜZYUSUF DOĞAN CENK SUNKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 16:00İZMİR BELEDİYE SPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR1 AK U-19
GÖKHAN ŞATFUAT FİLİZFURKAN BORA ALTINTAŞ FATİH KARATAŞKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 18:00YILMAZKAYA SPORYAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR1 AK U-19
ALİ KÜÇÜKERYUSUF ERDALARTUN KARA KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI07.12.2019 20:00İZMİRSPOR MASTERDİKİLİ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ABDÜLKADİR AKTÜRKATAKAN ÇAKIRÖMÜR KAAN ELKILIÇEMRE VURALİBRAHİM ÖTÜKARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 11:00KARŞIYAKABODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
BURAK KAYA KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 14:00HARMANDALI SPORYEŞİLTEPE SPORU-12 LİGİ
TUNAHAN GÜLER KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 15:00ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORKARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPORU-12 LİGİ
BURCU ÖZDEMİR KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 16:00FİKRİ ALTAY SPORTELLİBAHÇE SPORU-12 LİGİ
UĞUR TEKELİ KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 17:00KARŞIYAKADENİZ SPORU-14 LİGİ
İSMAİL YILMAZALPEREN ENES ŞANLIBERAT ŞAHİN TANRIVER KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 19:301912 ÇARŞI MASTERAGAMEMNON MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
YAKUP BADEMCİALPEREN ENES ŞANLIBERAT ŞAHİN TANRIVER KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI07.12.2019 21:30KARŞIYAKA GENÇ MASTERMANİSA 1965 MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
EFECAN NURİ SARAÇENGİN YILMAZFURKAN HACIOĞLU NECMİ GÖRERKARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI07.12.2019 11:00FİKRİ ALTAY SPORİZMİR GENÇ MANİSALILAR1 AK U-19
İSMAİL BATUHAN TANIŞIR KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI07.12.2019 13:00İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜBERGAMA BELEDİYE SPORU-14 LİGİ
MURAT AKTUĞMURAT İÇLİÖZEN AK ZEKİ ÖZDEMİRKARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI07.12.2019 16:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORKARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR1.AMATÖR KÜME
HÜSEYİN ALP ÜZER KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI07.12.2019 11:00KEMALPAŞA 1923 SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU-14 LİGİ
HÜSEYİN ALP ÜZER KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI07.12.2019 12:30KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORBORNOVA MEVLANA GENÇLİKU-14 LİGİ
AYKUT GÖÇERBERKE KARAKIŞMURAT OYTUN AYHAN ÖNALKEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI07.12.2019 14:00ÖRNEKKÖY SPORPINARGÜCÜ SPOR1 AK U-19
FURKAN KOBAKARDA SÜZENEMRE ÜNAL EFE CANKEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI07.12.2019 16:00ARMUTLU SPORBORNOVA MEVLANA GENÇLİK1 AK U-19
MUSA ATEŞ KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI07.12.2019 12:00ULUCAK SPOR1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORU-14 LİGİ
KAAN SAVAŞANSADIK KAAN KARAKAYAÇAĞATAY AYTAŞKIN HÜSEYİN SAVRANKINIK SAHASI07.12.2019 14:00KINIK BELEDİYE SPORBORNOVA BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
ABDULLAH AKBULUTHALİL İBRAHİM TURANOKAN ACAR KOYUNDERE SAHASI07.12.2019 13:00MENEMEN GENÇLİK SPORMALTEPE BELEDİYE SPORU-16 LİGİ
SAMET ÇINAR KOYUNDERE SAHASI07.12.2019 15:00KOYUNDERE GENÇLİK SPORFOÇA BELEDİYE SPORU-14 LİGİ
EMRE GÜZELKADİR YARDIMOSMAN FATİH FİDANBERKAY ZİŞAN HASANLEVENT MERTADAMMENEMEN TÜRKELLİ SAHASI07.12.2019 12:00EKOL GÖZ MENEMENSPORGENÇLERBİRLİĞİSPOR TOTO ELİT U-19
ERDAL ÖZÇELİKEMRAH YETİŞSERCAN TERECE MURAT KAYALIMENEMEN ULUKENT SAHASI07.12.2019 14:00ULUKENT GENÇLİKSPORÇİĞLİ BELEDİYE SPOR1 AK U-19
GÜRKAN ÖZBALKANLIOĞULCAN CEYLANSAMET GÜVEN NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI07.12.2019 21:00NARBEL MASTERALTINIRMAK MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
EKİN KURT ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI07.12.2019 15:00ÖDEMİŞ KONAKLI SPORAYRANCILAR GENÇLİKU-14 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOK SELÇUK SAHASI07.12.2019 13:00TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU-14 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜK TİRE GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAHASI07.12.2019 14:00GENÇ TİREGÜCÜ SPORGAZİEMİR GENÇLİKU-14 LİGİ
MUSTAFA CAN İĞDELİFEHMİ YILDIRIMSERCAN ÖZÇEVİK CENK BAŞARICITORBALI SAHASI07.12.2019 11:00TORBALI 35 GENÇLİK VE SPORBUCA BELEDİYE SPOR1 AK U-19
EMRE KOÇANALIOZAN DENİZ ŞİMŞEKOSMAN GÜRAY AKSOY AHMET ERTÜRKTORBALI SAHASI07.12.2019 13:00TORBALI ÇAYBAŞI SPORALAÇATI SPORSÜPER AMATÖR LİG
UMUT TOKMAKALPARSLAN ERASLANUFUK TATLICAN CÜNEYT MERALBAYSALTORBALI SAHASI07.12.2019 15:00AYRANCILAR GENÇLİKYELKİ SPOR1.AMATÖR KÜME
DAMLA TARKANÇAĞDAŞ GÜNDEMİRYALÇIN CAN SEVİM URLA SAHASI07.12.2019 13:00URLA BELEDİYESİ SPORTORBALI SPORU-16 LİGİ
ÖZGÜR TAŞKIRANERGÜN DÜLGERHALİL ALP DAĞDELEN ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI08.12.2019 15:00AĞA SPORALİAĞA GENÇ SPORU-16 LİGİ
AYKUT GÖÇERKADİR YARDIMFUAT FİLİZ ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI08.12.2019 12:00ALİAĞA MASTERLERBORNOVA GENÇ FATİH MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BURAK SERBEST ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ08.12.2019 13:00ALİAĞA GENÇ SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U-12 LİGİ
BURAK SERBEST ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ08.12.2019 14:00BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİYENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKU-12 LİGİ
SERKAN FERHANHALİL İBRAHİM TURANALİ BERK ÖNER ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA08.12.2019 11:00İZMİR BELEDİYE SPORGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU-16 LİGİ
SEFA CAN MERALEREN ÖKSÜZLERARDA DENGİZ ARZU BİNAOĞLUATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA08.12.2019 13:00TOROSGÜCÜ SPORÜLKÜ SPORSÜPER AMATÖR LİG
UĞUR BİNİCİEGEMEN ÖZYEŞİLLERSALİH BENLİ İSLAM YETKİNOĞLUATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA08.12.2019 15:00GÖKOVA SPORKAHRAMANLAR SPOR1.AMATÖR KÜME
CENK TUNAHAN YILDIRIMEGEMEN ÖZYEŞİLLERSALİH BENLİ ERCAN İNEGÖLLÜLERATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA08.12.2019 17:00İZMİR DEMİR SPORÇAMDİBİ YAVUZ SPOR1.AMATÖR KÜME
RAİFCAN ŞİMŞİRLEYLA ÇAKANLARAZAT ALTUN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA08.12.2019 11:00TOROSGÜCÜ SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU-16 LİGİ
NUMAN GÜNEŞAHMET KIVANÇ KADERALPEREN EKEN HAKAN AKMISIRATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA08.12.2019 13:00GÜLTEPE SPORGÜRALTAY SPORSÜPER AMATÖR LİG
İLYAS ONUR SABANALPEREN ENES ŞANLIYUNUS ÜNSAL LEVENT AKTANATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA08.12.2019 15:00ÇAMKULE SPORDOSTGÜCÜ SPOR1.AMATÖR KÜME
ÜMİT AYNAMESUT EDİSMEHMET ARSLAN İSMAİL HAKKI GÜVENLİATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA08.12.2019 17:00MERSİNLİ ŞİMŞEK SPORİZMİR BELEDİYE SPOR1.AMATÖR KÜME
ATIL POYRAZ ALNIAKMESUT EDİSMEHMET ARSLAN OLGUN MÜMİN ÜRÜTATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA08.12.2019 19:00ÖZÇAMDİBİ SPORÇAMDİBİ SPOR1 AK U-19
GÖKHAN KUŞGÖZİBOCAN ERÖDÜLSEYİT OMUR BALÇOVA SAHASI08.12.2019 11:00REO ATİLLA SPORMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORU-16 LİGİ
EMRE GÜZELTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜMERT ÖZKAN AKİF GÖZMENBALÇOVA SAHASI08.12.2019 15:00BALÇOVA SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMAL1 AK U-19
SÜLEYMAN ÖZEREMRAH YETİŞİBRAHİM GÖRGÜLÜ BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ08.12.2019 17:00BALÇOVA TERMAL MASTERBOSTANLI MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BURAK GAZİ ÜLKERGÖRKEM ÖZDEMİRORHAN ERKUL BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ08.12.2019 21:30BALÇOVA MASTERKAFKAF MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ALİ EKBER KAŞALİİBRAHİM ZENGİNİHSAN ŞİMŞEK HAKAN GENÇBAYINDIR SAHASI08.12.2019 14:00BAYINDIR SPORŞİRİNYER SPORSÜPER AMATÖR LİG
AYHAN TAŞCILAR BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI08.12.2019 12:00İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜŞEMİKLER SPORU-12 LİGİ
AYHAN TAŞCILAR BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI08.12.2019 13:001925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORBAYRAKLI YILDIZORDUU-12 LİGİ
ENES DEMİRASLAN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI08.12.2019 14:00BAYRAKLI BELEDİYE SPORBASEK SPORU-12 LİGİ
ENES DEMİRASLAN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI08.12.2019 15:00DENİZ SPORONUR GENÇLİK SPORU-12 LİGİ
YUSUF BALCIÇAĞATAY AYTAŞKINÇAĞDAŞ GÜNDEMİR BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI08.12.2019 17:00SMYRNA MASTERBORNOVA MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
YAREN AVCIYALÇIN CAN SEVİMHÜSEYİN ÇETİNAY BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI08.12.2019 11:00BAYRAKLI BELEDİYE SPORÇİĞLİ BELEDİYE SPORU-16 LİGİ
AYBERK DEMİRBAŞSADIK KAAN KARAKAYAERDEM YILDIRIM ÖZCAN DURANBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI08.12.2019 13:00BAYRAKLI SPORDENİZ SPOR1.AMATÖR KÜME
HÜSEYİN KARACAERDEM YILDIRIMUĞUR CENGİZ BORA BORALIBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI08.12.2019 15:00KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORONUR GENÇLİK SPOR1.AMATÖR KÜME
EMRE KOÇANALISERCAN TERECEŞUAYP AKBULUT BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.08.12.2019 15:00BERGAMA MASTERULUCAK SK MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
YAKUP BADEMCİENGİN YILMAZMUHAMMET İBRAHİM ESER EŞREF DOĞAN BORAZANBEYDAĞ SAHASI08.12.2019 15:00BEYDAĞ BELEDİYESPORURLA BELEDİYESİ SPOR1.AMATÖR KÜME
FİKRET ARASOĞUZHAN ATASEVERYUNUS ESKİCİ SERKAN ERBAYINDIRBORNOVA BLD.DOĞANLAR SAHASI08.12.2019 13:00BORNOVA MEVLANA GENÇLİKIŞIKKENTGÜCÜ SPOR1.AMATÖR KÜME
B. AHMET ŞİMŞEKOĞUZHAN ATASEVERYUNUS ESKİCİ AHMET BULUTBORNOVA BLD.DOĞANLAR SAHASI08.12.2019 15:00BORNOVA EVKA-3 SPORPINARGÜCÜ SPOR1.AMATÖR KÜME
ABDÜLKADİR AKTÜRKEMRE YILMAZSEZER KARADABAN MERCİN ÖZGÜRBORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI08.12.2019 15:00IŞIK SPORYOL SPOR1.AMATÖR KÜME
CEMİLE BEYZA SAPANCILARAYŞE BAYRAMBATU ARIBAKIR BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI08.12.2019 11:00BORNOVA ALTINYILDIZ SPORHALİLBEYLİ SPORU-16 LİGİ
ÇAĞRI DUYGUSERGEN ÖZGİRİÖNDER YÜKSEL NEJDET SAĞOLBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI08.12.2019 13:00BORNOVA BELEDİYE SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.1 AK U-19
İLYAS YASİN ÇİFTÇİSERGEN ÖZGİRİÖNDER YÜKSEL İHSAN UĞRAŞBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI08.12.2019 15:00YENİ EVKA-4 SPORCEYLAN SPOR1.AMATÖR KÜME
FATMA ÖZLEM TURSUNÖZGE DENİZ TURGUTOĞLUYUSUF DOĞAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU08.12.2019 11:00ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORÇAMDİBİ YAVUZ SPORU-16 LİGİ
EKİN KURT BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU08.12.2019 13:00KONAK BELEDİYE SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU-12 LİGİ
EKİN KURT BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU08.12.2019 14:00MERSİNLİ ŞİMŞEK SPORİZMİR DSİ SPORU-12 LİGİ
ENES ORUÇ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU08.12.2019 15:00BORNOVA MEVLANA GENÇLİKBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU-12 LİGİ
ENES ORUÇ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU08.12.2019 16:001923 ALSANCAK SPORCANLI SPORU-12 LİGİ
ENVER BURAK GÜNDEN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI08.12.2019 11:00ÖZÇAMDİBİ SPORBORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORU-14 LİGİ
ENVER BURAK GÜNDEN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI08.12.2019 13:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU-12 LİGİ
ERSİN ÖZGÜR BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI08.12.2019 14:00ÖZÇAMDİBİ SPORÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORU-12 LİGİ
ERSİN ÖZGÜR BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI08.12.2019 15:00MEVLANA KONURCA SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU-12 LİGİ
SAMET GÜVEN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHASI08.12.2019 16:00GENÇ ÖZGÜR SPORÇAMDİBİGÜCÜ SPORU-12 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOKARDA SÜZENHACI MAHMUT YILDIRIM BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI08.12.2019 10:30ALTINDAĞ SPORBORNOVA KANDERE SPORU-16 LİGİ
EFE ECEOKAN KÖSEYİĞİT AKTEKE ALİ TABAKBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI08.12.2019 16:30ALTINIRMAK SPORBORNOVA DOĞANLAR SPOR1.AMATÖR KÜME
ÖZGÜR ÜNLÜCİHAN FIRATARTUN KARA BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI08.12.2019 11:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKÖZEN SPORU-16 LİGİ
ABDULKERİM YEŞERHAKAN YÜNCÜDİLAVER KAPLAN CENGİZ ÖZKAYABUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI08.12.2019 13:00KOZAĞAÇ SPORGAZİEMİR ONUR SPOR1.AMATÖR KÜME
BİRAND GÜMÜŞHALİME UZUNGÜNDEŞUĞUR BERK ÇİFTÇİ TAYFUN AKKARBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI08.12.2019 15:00İŞÇİEVLERİ SPORMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR1.AMATÖR KÜME
GÖKHAN ŞATEMRE GÜLERALTAN ÖZTÜRK BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI08.12.2019 17:00ŞİRİNYER SPOR MASTER1970 AKHİSAR MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BURAK GÜLERBERKAY TÜRKEKULCELİL YILDIRIM BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ08.12.2019 11:00GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.35 İZMİR KÜLTÜR SPORU-16 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZBERKAY TÜRKEKULYUSUF ÖKMEN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ08.12.2019 13:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORALTINIRMAK SPORU-16 LİGİ
FIRAT YILDIZMURAT OYTUNERDOĞAN TARIK TANIR HÜSEYİN TAMTEKİNBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ08.12.2019 15:00FIRAT SEYHANGÜCÜ SPORSARNIÇ GENÇLİKSPOR1.AMATÖR KÜME
SAMET OGÜN AÇIKELFURKAN BORA ALTINTAŞBEDİRHAN KUŞ BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ08.12.2019 17:00BUCA EFELER SPORYOL SPORU-16 LİGİ
BERKCAN YILMAZONUR YAKUTEREN SALBAŞ BUCA KAYNAKLAR SAHASI08.12.2019 13:30Cİ GROUP BUCAFETHİYESPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U16
ONUR YAKUTBERKCAN YILMAZEREN SALBAŞ BUCA KAYNAKLAR SAHASI08.12.2019 11:00Cİ GROUP BUCAFETHİYESPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U15
BERKE BAĞIRLAR BUCA KURUÇEŞME SAHASI08.12.2019 17:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR35 İZMİR KÜLTÜR SPORU-12 LİGİ
BERKE BAĞIRLAR BUCA KURUÇEŞME SAHASI08.12.2019 12:00ÖZEN SPORŞİRİNYER SPORU-12 LİGİ
HANDE NUR KUŞCU BUCA KURUÇEŞME SAHASI08.12.2019 13:30FIRAT SEYHANGÜCÜ SPORBUCA EFELER SPORU-12 LİGİ
HANDE NUR KUŞCU BUCA KURUÇEŞME SAHASI08.12.2019 14:30BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKİŞÇİEVLERİ SPORU-12 LİGİ
MUHAMMET FİDAN BUCA KURUÇEŞME SAHASI08.12.2019 16:00İZMİR TRABZONGÜCÜ SPORKURUÇEŞME SPORU-12 LİGİ
MURAT AKTUĞFEHMİ YILDIRIMBARAN KARAMAN ÇANDARLI SAHASI08.12.2019 13:00ÇANDARLI PİTANE MASTERBANDIRMA GENÇLERBİRLİĞİFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
RAMAZAN YILDIRIMERDEM GÜROLALPARSLAN ERASLAN BÜLENT MERALBAYSALÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI08.12.2019 12:00KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR1.AMATÖR KÜME
TUNAHAN DÜNDARMUSTAFA OĞUZKAAN ÇEVİKBERKAY KOŞAK AFFAN ARİF EROLÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI08.12.2019 15:00DADAŞ SPORÇİĞLİ ESENTEPE SPORSÜPER AMATÖR LİG
FATMA NUR KAFKAS ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI08.12.2019 13:00KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOREVKA-5 SPORU-12 LİGİ
FATMA NUR KAFKAS ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI08.12.2019 14:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU-12 LİGİ
FATİH GÜREN ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI08.12.2019 15:00ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEU-12 LİGİ
FATİH GÜREN ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI08.12.2019 16:00DADAŞ SPORÇİĞLİ MALTEPE SPORU-12 LİGİ
TARIK KESENCİMUSA ATEŞNİHAT ÖZİÇİRİCİ DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI08.12.2019 12:30DİKİLİ 14 EYLÜL MASTERALİAĞA GÜCÜ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
MUSA ATEŞTARIK KESENCİNİHAT ÖZİÇİRİCİ DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI08.12.2019 15:00DİKİLİ KARDEŞ MASTERAY YILDIZ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ŞÜKRÜ BİDECİLERAHMET SARIKAYATOLGA DÜYÜNCÜ BATTAL DOĞANEGE ÜNİVERSİTESİ 20 MAYIS SAHASI08.12.2019 15:00EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ1.AMATÖR KÜME
EMİNHAN ÖZACARCANER GÜLLEROZAN BEYTAŞ ADEM AKSOYFOÇA SAHASI08.12.2019 14:00FOÇA BELEDİYE SPORYAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPORSÜPER AMATÖR LİG
EMRE AJUNOSMAN FATİH FİDANEMRE ESER FOÇA SAHASI08.12.2019 16:30FOÇATURGUTLUFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
MUHAMMED ŞERİF ÖZDEMİRCENGİZHAN KAYAHALİL EFE ŞAFAK GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI08.12.2019 14:00GAZİEMİR GENÇLİKKARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORU-16 LİGİ
YASİN AKSOYOKAN ACARFIRAT YILDIRIM GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI08.12.2019 16:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU-16 LİGİ
BURAK GÖÇERTARIK ALTUNUĞUR YILDIZ GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI08.12.2019 18:00KONAK ULUBATLI MASTERLERMAK - GÖÇ MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
EGE ALTAR CANLIAYŞE GACAROĞLUATAKAN ÇAKIR ÖZER ALANYÜZGAZİEMİR SAHASI08.12.2019 13:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜBORNOVA 1881 SPORSÜPER AMATÖR LİG
MERT HIZALNECATİ ÇANDIRŞAFAK ÖZTÜRK ERHAN AKKOÇGAZİEMİR SAHASI08.12.2019 15:00GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR1.AMATÖR KÜME
ERDAL ÖZÇELİKBERKAN ŞENÖZEN AK GAZİEMİR SAHASI08.12.2019 10:30GAZİEMİR MASTERBAYRAKLI MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
TANER BOZDEMİRMUSTAFA BEKTAŞONUR EPER SEYFİ GÜLŞAHİNGÜMÜLDÜR SAHASI08.12.2019 14:00GÜMÜLDÜR SPORTİRE BELEDİYE SPOR1.AMATÖR KÜME
KORAY TÜRKEKULTOLGA OKUMUŞAHMET MASSA UĞUR KELEŞGÜZELBAHÇE SAHASI08.12.2019 14:00GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORHALİLBEYLİ SPORSÜPER AMATÖR LİG
HARUN TOPAÇ KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI08.12.2019 13:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKREO ATİLLA SPORU-12 LİGİ
HARUN TOPAÇ KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI08.12.2019 14:00BASIN SİTESİ SPORESKİ İZMİR GENÇLİKU-12 LİGİ
GÖKBERK KUTLU KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI08.12.2019 15:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜSMYRNA ATLETİK SPORU-12 LİGİ
GÖKBERK KUTLU KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI08.12.2019 16:00İZMİRSPORİZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORU-12 LİGİ
TALHA SARIOĞLAN KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI08.12.2019 17:00İZMİR 1461 SPORKARABAĞLAR SPORU-12 LİGİ
AHMET İLKAY TINAŞB.İBRAHİM YILDIRIMKADİR OKUYUCU HAKKI ÖNCÜKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 11:00KARABAĞLAR SPORBOZYAKA SPOR1.AMATÖR KÜME
SEÇİL ÖZDEMİRB.İBRAHİM YILDIRIMKADİR OKUYUCU ÖZKAN SARIOĞLUKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 13:00EŞREFPAŞA SPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ1.AMATÖR KÜME
TUTKU YILDIRIMMEHMET GÜRSOYDOĞUKAN KOCAMAN SADİ ÇAĞLIKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 15:00EFELERGÜCÜ SPORREO ATİLLA SPOR1.AMATÖR KÜME
ÖZAY ÇİFTCİMEHMET GÜRSOYDOĞUKAN KOCAMAN SÜLEYMAN SIRKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 17:00KARABAĞLAR CENNETÇEŞMECENNETÇEŞME 1990 SPOR1.AMATÖR KÜME
VAKKAS EGEMEN ÇELİKUMUT ADNAN KOLUKISAOĞLUBURAK KAYA KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 19:00YEŞİLYURT SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU-16 LİGİ
MUSTAFA CAN İĞDELİEMİR FARUK GÜRLERMERT BORAN KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI08.12.2019 21:00KARABAĞLAR NERGİZ MASTERLERBORNOVA ATATÜRK MAH. MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ÇAĞRI TÜRKEREREN DOĞANOĞULCAN CEYLAN SAMİ DEĞİRMENCİKARŞIYAKA EFSANELER SAHASI08.12.2019 11:00İZMİR KARŞIYAKA İŞİTME ENG.S.P.KLBELAZIĞ BELD.İŞİTME ENG.SP.KLBİŞİTME ENGELLİLER
ALİ KÜÇÜKERVELİ KAÇARBATUHAN ŞANLI KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI08.12.2019 13:00KARŞIYAKA BELEDİYE SPORDEDEBAŞI SPORU-16 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇOZAN DENİZ ŞİMŞEKHÜSEYİN ALP ÜZER KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI08.12.2019 21:00TERSANE MASTEREGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
UMUT ERGENÖMÜR KAAN ELKILIÇBERAT ŞAHİN TANRIVER KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI08.12.2019 11:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORDENİZ SPORU-16 LİGİ
SERTAN ŞAHİNBERKAY ZİŞAN HASANSAMET ÇINAR AKIN KURNAZKARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI08.12.2019 13:00KARŞIYAKA KÜLTÜR SPORYEŞİLTEPE SPOR1.AMATÖR KÜME
ERSAN ŞENBERKAY ZİŞAN HASANSAMET ÇINAR İSMAİL AYDINKARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI08.12.2019 15:00BAHÇELİEVLER SPORYAMANLAR ESEN SPOR1.AMATÖR KÜME
HÜSEYİN FURKAN AKDOĞAN KARŞIYAKA SELÇUK YAŞAR TESİSLERİ08.12.2019 13:30BERGAMA BELEDİYE SPORKARŞIYAKAU-12 LİGİ
HÜSEYİN FURKAN AKDOĞAN KARŞIYAKA SELÇUK YAŞAR TESİSLERİ08.12.2019 14:30GÜMÜŞORDU GENÇ FKBUCA SPORU-12 LİGİ
BURAK TOKUL KARŞIYAKA SELÇUK YAŞAR TESİSLERİ08.12.2019 15:30GÖZTEPEİZMİRGÜCÜ SPORU-12 LİGİ
BURAK TOKUL KARŞIYAKA SELÇUK YAŞAR TESİSLERİ08.12.2019 16:30ALTAYALTINORDUU-12 LİGİ
ONUR MARTUĞUR TEKELİGÜLLÜ MERT ORHAN İPEKKEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI08.12.2019 13:00100.YIL YİĞİTLER SPORARMUTLU SPOR1.AMATÖR KÜME
ZEKERİYA KÖLSÜNYUSUF MERALBERKE KARAKIŞ SERKAN SANCAROĞLUKEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI08.12.2019 15:00PARSA SPORSÜTÇÜLER SPOR1.AMATÖR KÜME
OĞUZ GÖZETENLERMUHAMMET DAĞFİKRET YILMAZ MUSTAFA NALBANTOĞLUKEMALPAŞA SAHASI08.12.2019 13:00KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORBORNOVA KANDERE SPORSÜPER AMATÖR LİG
ÖMER ÇABUKERCAN KIRIKİBRAHİM YILDIRIM SELAHATTİN DERELİKEMALPAŞA ULUCAK SAHASI08.12.2019 13:00ULUCAK SPORNALDÖKEN SPOR1.AMATÖR KÜME
İBRAHİM MOR MENDERES SAHASI08.12.2019 12:00AYRANCILAR GENÇLİKGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU-12 LİGİ
İBRAHİM MOR MENDERES SAHASI08.12.2019 13:00HİLAL SPORTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU-12 LİGİ
EGE BURAK ATAMERMERT CAN KARABULUTEMRE VURAL ABDULLAH ODYAKMAZMENDERES SAHASI08.12.2019 15:00MESEV GENÇLİK VE SPORBUCA BELEDİYE SPOR1.AMATÖR KÜME
KAAN SAVAŞANHÜSEYİN AKTÜRKGÖRKEM CEYLAN MENDERES SAHASI08.12.2019 17:00GAZİEMİR LİDER MASTERLERBALÇOVA TELEFERİK MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
GÜRKAN ÖZBALKANLIANIL KARAKOÇMUHARREM ARICAN SİNAN ŞENYAŞAMENEMEN ASARLIK SAHASI08.12.2019 13:00ASARLIK GENÇLİK SPORMENEMEN GENÇLİK SPOR1.AMATÖR KÜME
İLKAY MANASOĞUZ YILDIRANRECEP TEZCAN KORAY KANKATANMENEMEN KOYUNDERE SAHASI08.12.2019 13:00GÜZELTEPE GENÇLİKSPORKOYUNDERE GENÇLİKSPOR1 AK U-19
HAKAN KOCAMANETHEM NARTAN DÜZRAMAZAN İLHAN ALİ ULUCAMENEMEN MALTEPE SAHASI08.12.2019 14:00MALTEPE BELEDİYE SPOREVKA-5 SPOR1.AMATÖR KÜME
UMUTCAN BAKANEREN TÜRKEKULEMRE KIRTEPE MENEMEN TÜRKELLİ SAHASI08.12.2019 13:30EKOL GÖZ MENEMENSPORANTALYASPOR A.Ş.SPOR TOTO ELİT U-15
EREN TÜRKEKULUMUTCAN BAKANEMRE KIRTEPE MENEMEN TÜRKELLİ SAHASI08.12.2019 11:00EKOL GÖZ MENEMENSPORANTALYASPOR A.Ş.SPOR TOTO ELİT U-14
SERTAY YAYLAHARUN DAYANŞİFANUR KARADÜZ HALİL İBRAHİM AKARMENEMEN TÜRKELLİ SAHASI08.12.2019 15:00TÜRKELLİ SPORYAHŞELLİ GENÇLİK1.AMATÖR KÜME
UĞUR TOPALOĞLUMERYEM GÜLERSERCAN ÖZÇEVİK YUSUF KANBURMENEMEN ULUKENT SAHASI08.12.2019 15:00ULUKENT GENÇLİKSPORKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR1.AMATÖR KÜME
MUHARREM TÜRKÖZBEDRİCAN PEKCANSIZYUSUF ERDAL NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI08.12.2019 11:00GÖZTEPE A.Ş.ADANA DEMİRSPORSPOR TOTO ELİT U-16
İBRAHİM ÜNLÜZEYBEKÖZGÜR DİKKULEARDA KAZU YUSUF KENAN YILDIRIMNARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI08.12.2019 14:00NARLIDERE BELEDİYE SPORSELÇUK ÇAMLIK SPORSÜPER AMATÖR LİG
KORAY AKBAŞEMRE ÜNALBURCU ÖZDEMİR NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI08.12.2019 16:00İZMİR DEMİR SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU-16 LİGİ
FURKAN KOBAKUFUK GÜVENABDULKADİR SÜER NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI08.12.2019 20:30ESENTEPE MASTERLERBAL-GÖÇ MASTERERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BAHRİ BERK UYGUNMEHMET BURAK DEMİRCİBERK YENİPAZAR NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI08.12.2019 18:30ŞİMŞEKLER 1923 MASTERLERANADOLU MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
MUSTAFA KEMAL AKBAL ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI08.12.2019 15:00GENÇ TİREGÜCÜ SPORÖDEMİŞ SPORU-12 LİGİ
İSMAİL BATUHAN TANIŞIR ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI08.12.2019 14:00SELÇUK GENÇLİK SPORÖDEMİŞ KONAKLI SPORU-12 LİGİ
İSMAİL YILMAZKAAN DEMİREZEMRE GÜRBÜZ MUSTAFA ERDOĞANSELÇUK SAHASI08.12.2019 13:00ÇIRPI DOĞAN SPORMENDERES BLD. ÖZDERE SPOR1.AMATÖR KÜME
İLAYDA TURAN SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI08.12.2019 13:00İZMİR YILDIZ SPORTORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORU-12 LİGİ
İLAYDA TURAN SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI08.12.2019 14:00TİRE BELEDİYE SPORTİREGENÇ 1970 SPORU-12 LİGİ
TOLGAHAN KAYADANMURAT İÇLİYİĞİT ALPER ŞENER MUSTAFA TANRIVERDİTORBALI SAHASI08.12.2019 10:30İZMİR TORBALI İŞİTME ENG.SP.KLBBURSA YILDIRIM İŞİTME ENG.SP.KLBİŞİTME ENGELLİLER
KAAN BADAK URLA SAHASI08.12.2019 14:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU-12 LİGİ
MEHMET ÇİFTÇİ URLA SAHASI08.12.2019 15:00ÇEŞME BELEDİYE SPORURLA BELEDİYESİ SPORU-12 LİGİ
MEHMET FERHAT EKİN URLA SAHASI08.12.2019 16:00ALAÇATI SPORMİNİKORDU SPORU-12 LİGİ
EFECAN NURİ SARAÇYİĞİT AKTEKEHARUN DAYAN İSMAİL EKENALAÇATI SAHASI09.12.2019 16:00ALAÇATI SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR1 AK U-19
FATMA ÖZLEM TURSUNCAN ÇAKIRMURAT İÇLİ RAMAZAN NAZLIBORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU10.12.2019 12:00HEMŞİRELİK FAKÜLTESİECZACILIK FAKÜLTESİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
FATMA ÖZLEM TURSUNAYKUT GÖÇERMURAT İÇLİ ZEKİ ÖZDEMİRBORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU11.12.2019 12:00SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİFEN FAKÜLTESİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
OZAN SOYKANÇAĞRI DUYGUFEHMİ YILDIRIM AKIN KURNAZBORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU12.12.2019 12:00EDEBİYAT FAKÜLTESİALİAĞA MYOUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
AYKUT GÖÇERAHMET YEŞİLDAĞFATMA ÖZLEM TURSUN İSMAİL AYDINBORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU13.12.2019 12:00URLA DENİZCİLİK MYODİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL