2021-2022 YILI VİZE İŞLEMLERİ

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 16:50


TÜM HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN DİKKATİNE:

Türkiye Futbol Federasyonumuz tarafından 2021-2022 Sezonu Vize Programı açıklanmış ve Ek’te (1) sunulmuştur.

Tüm Hakemlerden TFF olarak vize payı alınmayacak olup, klasmanlara göre ödenecek TFFHGD Genel Merkez Vize Payları (Derneğe) Ek'te (2) yayınlanmıştır. (TFFHGD Payı Dernek Hesabına havale, Dernek Müdürümüze nakit veya kredi kartı ile ödenecektir)

Tüm Hakemler (Aday Hakemler Hariç) Ek-3’teki Hakem Bilgi Formu’nu 2 Nüsha olarak hazırlayacaklardır.(Formun okunaklı olması için bilgisayar ortamında doldurulması gerekmektedir.) 2021 Yılında İl Hakemi olanlar hariç tüm hakemler sağlık raporu alacaktır. (2021 yılında İH olanlar sadece bilgi formunun ön yüzünü 2 Nüsha olduracaklar)

(Sağlık Raporu için uygun hastane fiyat bilgileri en kısa sürede açıklanacaktır.)

 

Tüm Gözlemcilerden TFF olarak vize payı alınmayacak olup, klasmanlara göre ödenecek TFFHGD Genel Merkez Vize Payları (Derneğe) Ek'te (2) yayınlanmıştır. (TFFHGD Payı Dernek Hesabına havale, Dernek Müdürümüze nakit veya kredi kartı ile ödenecektir)

Tüm Gözlemciler Ek-4’teki Gözlemci Bilgi Formu’nu 2 Nüsha olarak hazırlayacaklardır. (Formun okunaklı olması için bilgisayar ortamında doldurulması gerekmektedir.)

 

Tüm Hakem ve Gözlemciler Diğer Aidat ve Dernek Borçlarının da tamamı ödeyerek, Bilgi Formlarını engeç 11 Haziran 2021 tarihine kadar Dernek Müdürüne imza karşılığı elden teslim etmeleri gerekmektedir.

 

NOT: Vize Süreci evrak teslim işlemlerine 1 Haziran’da başlanacak olup (Saat 10:00-16:00 arası), işlemler esnasında Dernek İL HAKEM KURULU GİRİŞ KAPISI açık olacaktır.

 

T.F.F.H.G.D. İZMİR ŞUBE YÖNETİM / İL HAKEM KURULU


Eklenti - 1 İndir

Eklenti - 2 İndir

Eklenti - 3 İndir

Eklenti - 4 İndir

   Facebook'ta Paylaş      Twitter'da Paylaş      e-Mail Gönder

 
YAYINLANAN SON DUYURULAR
 
 
Hakem Malzemeleri - M. Şerif Özdemir A Kare Otomotiv
1453 Osmanlı - Franchise Bilgi Hattı Bu Alana Reklam Verebilirsiniz. İletişim: 0 (530) 543 7802
IFAB 2020-21 Futbol Oyun Kuralları Kitabı
EPAK Eğitimleri ve Videolar
Sosyal Medyada TFFHGD İzmir
TFFHGD İzmir Facebook   TFFHGD İzmir Instagram   TFFHGD İzmir Twitter
İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama

İzmir'de gerçekleştireceğiniz eğitim, toplantı, seminer gibi faaliyetler için dernek eğitim salonumuzu kiralayabilirsiniz.

Salonumuzun oturma kapasitesi 400 kişilik olup ücretsiz otopark, klima, barkovizyon, büfe, bay & bayan wc'ler mevcuttur.

Salonumuz Halkapınar Metro İstasyonu'na 250 mt. mesafededir.

Ayrıntılı Bilgi ve Salon Kiralama İçin: 0 (530) 543 7802
FIFA   UEFA   Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu   TÜFAD   Dernekler Dairesi Başkanlığı
Türk Hava Yolları   Karayolları Genel Müdürlüğü   Meteoroloji Genel Müdürlüğü