GURUR VE ONURLA...

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2022 20:18


Gaziantep'teki Kalyon Stadyumu'nda oynanacak ve saat 20.00'de başlayacak Türkiye - Çekya müsabakasında FİFA Kokartlı Hakemimiz Cüneyt ÇAKIR; 5 dakika görev yaparak jübilesini gerçekleştirecektir. Maçın 4. hakemliğini Halil Umut Meler üstlenecektir.

Cüneyt ÇAKIR Kimdir ?

23 Kasım 1976 Doğumludur. Hakemlik yaşamına 1994 yılında başlayan Çakır, 28 yıl hakemlik yapmıştır. Bu sürede birçok yurt içinde ve dışında müsabaka yönetmiştir. Dünya kupalarında Doğan Babacan'dan sonra görev alan ikinci Türk hakemi olmuştur. 2021'de Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından 21. yüzyıl'ın en iyi ikinci hakemi seçilmiştir.

Kendisini tebrik eder, bugüne kadar Türk hakemliğine olan katılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamın dileriz... 

TFFHGD İZMİR ŞUBE YÖNETİM / İL HAKEM KURULU

   Facebook'ta Paylaş      Twitter'da Paylaş      e-Mail Gönder

 
YAYINLANAN SON DUYURULAR
 
 
Hakem Malzemeleri - M. Şerif Özdemir A Kare Otomotiv
Time Akademi
EPAK Eğitimleri ve Videolar
Sosyal Medyada TFFHGD İzmir
TFFHGD İzmir Facebook   TFFHGD İzmir Instagram   TFFHGD İzmir Twitter
İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama

İzmir'de gerçekleştireceğiniz eğitim, toplantı, seminer gibi faaliyetler için dernek eğitim salonumuzu kiralayabilirsiniz.

Salonumuzun oturma kapasitesi 400 kişilik olup ücretsiz otopark, klima, barkovizyon, büfe, bay & bayan wc'ler mevcuttur.

Salonumuz Halkapınar Metro İstasyonu'na 250 mt. mesafededir.

Ayrıntılı Bilgi ve Salon Kiralama İçin: 0 (530) 543 7802
FIFA   UEFA   Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu   TÜFAD   Dernekler Dairesi Başkanlığı
Türk Hava Yolları   Karayolları Genel Müdürlüğü   Meteoroloji Genel Müdürlüğü