ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN...!!!

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 19:06


Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101'üncü yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir gururla kutluyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı 23 Nisan 1920 günü, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza dek koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olan 23 Nisan, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin çocuklara olan güveninin ifadesidir. UNESCO'nun 1979 yılını "Dünya Çocuk Yılı" olarak ilan etmesiyle 40 yıldan bu yana 23 Nisan dünya çocuklarıyla birlikte büyük bir coşku ile kutlanmaktadır.

Bu anlamlı günde başta Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.

TFFHGD İZMİR ŞUBE YÖNETİMİ & İZMİR İL HAKEM KURULU

   Facebook'ta Paylaş      Twitter'da Paylaş      e-Mail Gönder

 
YAYINLANAN SON DUYURULAR
 
 
Hakem Malzemeleri - M. Şerif Özdemir A Kare Otomotiv
1453 Osmanlı - Franchise Bilgi Hattı Bu Alana Reklam Verebilirsiniz. İletişim: 0 (530) 543 7802
IFAB 2020-21 Futbol Oyun Kuralları Kitabı
EPAK Eğitimleri ve Videolar
Sosyal Medyada TFFHGD İzmir
TFFHGD İzmir Facebook   TFFHGD İzmir Instagram   TFFHGD İzmir Twitter
İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama

İzmir'de gerçekleştireceğiniz eğitim, toplantı, seminer gibi faaliyetler için dernek eğitim salonumuzu kiralayabilirsiniz.

Salonumuzun oturma kapasitesi 400 kişilik olup ücretsiz otopark, klima, barkovizyon, büfe, bay & bayan wc'ler mevcuttur.

Salonumuz Halkapınar Metro İstasyonu'na 250 mt. mesafededir.

Ayrıntılı Bilgi ve Salon Kiralama İçin: 0 (530) 543 7802
FIFA   UEFA   Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu   TÜFAD   Dernekler Dairesi Başkanlığı
Türk Hava Yolları   Karayolları Genel Müdürlüğü   Meteoroloji Genel Müdürlüğü