Bu duyuru yayınlandıktan sonra güncellenmiştir. Güncellenme Tarihi: 27.02.2024 14:44
İlimiz Hakemlerinden Yiğit (0 554 837 40 82 ve Gülcan YEKSİN çiftinin Duru Zeynep adını verdikleri bir Kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Anne-Babalık duygusunu tadan değerli kardeşimiz ve eşini tebrik eder; Duru Zeynep bebeğe; mutlu, huzurlu ve sağlıklı uzun bir gelecek dileriz...
İFHDD YÖNETİM / İL HAKEM KURULU
Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | e-Mail Gönder |