İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
SEMİH AKTAN ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI09.12.2023 11:00ALİAĞA FUTBOL A.Ş.YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKU14 LİGİ
SEMİH AKTAN ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI09.12.2023 12:30AĞA SPORDİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜU14 LİGİ
ESAT ÖZDEMİR ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI09.12.2023 14:00ALİAĞA KÖRFEZ SPORDİKİLİ BELEDİYE SPORU14 LİGİ
REZİDA GÜL EMİROĞLUESAT ÖZDEMİRYUNUS SEVER ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI09.12.2023 16:00ALİAĞA BLD.HELVACI SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U16 LİGİ
ÖMER ÇABUKKADİR AKHANMUHAMMET FURKAN KARAHASAN ÖRENNECMİ GÖRERATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA09.12.2023 12:00ALTAYANKARA KEÇİÖRENGÜCÜBGG U19
MERT TOSUN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA09.12.2023 10:00BORNOVA KANDERE SPORBORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPORU14 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELEN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA09.12.2023 14:00ÇAMDİBİ YAVUZ SPORÇAMDİBİGÜCÜ SPORU14 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELEN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA09.12.2023 15:30İZMİR BELEDİYE SPORÇAMKULE SPORU14 LİGİ
CEM KUŞCUCANER GÜLLEREMİR FARUK GÜRLER AHMET ALTUNHANATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA09.12.2023 17:30TOROSGÜCÜ SPOR1925 GENÇLİK VE SPORSAL
GÜLÇİN AJUN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 10:00EGESPOR FUTBOL KULÜBÜGÜLTEPEGÜCÜ SPORU14 LİGİ
EGEHAN KAŞIKÇI ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 11:30EFELERGÜCÜ SPORHİLAL SPORU14 LİGİ
EGEHAN KAŞIKÇI ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 13:001923 ALSANCAK SPORKONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜU14 LİGİ
ETHEM NARTAN DÜZGÜRKAN MERT BÜTÜNREBER KARADAŞ AKİLE ÇAMAATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 15:00ÜLKÜ SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU18 1 AK
GÜRKAN MERT BÜTÜNFİKRET YILMAZYİĞİT SORGUÇ ORHAN ARSLANATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 17:00ÇAMDİBİ SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPORU18 1 AK
YİĞİT SORGUÇ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA09.12.2023 19:00EŞREFPAŞA 35 SPOR KULÜBÜKAYA SPORU14 LİGİ
OSMAN ÖZTÜRKİSMAİL ÇETİNAHMET KIVANÇ KADER ABDULLAH ODYAKMAZBALÇOVA SAHASI09.12.2023 14:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALTİRE BELEDİYE SPORSAL
BATUHAN KOZAN BALÇOVA SAHASI09.12.2023 16:30BALÇOVA BELEDİYE TERMALBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU12 LİGİ
BATUHAN KOZAN BALÇOVA SAHASI09.12.2023 17:30NARLIDERE BELEDİYE SPORİZMİR 1461 SPORU12 LİGİ
BATUHAN KOZAN BALÇOVA SAHASI09.12.2023 18:30KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜİZMİRGÜCÜ SPORU12 LİGİ
GÜLLÜ MERTİLYAS YASİN ÇİFTÇİMURAT CAN YOUMERSEYİT DEMİRCANERCAN İNEGÖLLÜLERBALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ09.12.2023 12:00GÖZTEPE A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.BGG U19
ÇAĞIN KABUL BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI09.12.2023 11:00ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜONUR GENÇLİK SPORU14 LİGİ
BÜNYAMİN ERDİL BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI09.12.2023 12:30BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜYAMANLAR ESEN SPORU14 LİGİ
BÜNYAMİN ERDİL BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI09.12.2023 14:00BAYRAKLI ÖZGÜR FKKARŞIYAKA KÜLTÜR SPORU14 LİGİ
ALİ KÜÇÜKER BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI09.12.2023 15:30İZMİR GENÇ MANİSALILARKARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORU14 LİGİ
ALİ KÜÇÜKER BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI09.12.2023 17:00GAZİEMİR SARNIÇ SPORNAFİZ GÜRMAN SPORU14 LİGİ
EREN ADIBELLİ BERGAMA 14 EYLÜL STADI09.12.2023 13:00BERGAMA BELEDİYE SPORBERGAMA YILDIZLAR SPORU14 LİGİ
TAHSİN MİRZA ERDOĞAN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI09.12.2023 12:00BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORULUCAK SPORU14 LİGİ
ÖZÜN ÖZÇELİK BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI09.12.2023 13:30YEŞİLÇAM SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU14 LİGİ
MERT İNANÇERSİN KARAÖRENÖZÜN ÖZÇELİK ORHAN ÇUBUKÇUOĞLUBORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI09.12.2023 15:00PINARGÜCÜ SPORGÖKOVA SPORU18 1 AK
MUHARREM ARICANNURİ TOKMAKMUSTAFA ER BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI09.12.2023 11:00BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.BORNOVA HİTAB SPORU16 LİGİ
NURİ TOKMAK BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI09.12.2023 13:00BORNOVA 1881 SPORZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKU14 LİGİ
BATUHAN ORAN BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI09.12.2023 14:30BORNOVA BELEDİYE SPORYENİ EVKA-4 SPORU14 LİGİ
BATUHAN ORAN BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI09.12.2023 16:00BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.YOL SPORU14 LİGİ
AHMET DENKTAŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU09.12.2023 11:00YOL SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU12 LİGİ
AHMET DENKTAŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU09.12.2023 12:30MEVLANA KONURCA SPORPERFORMAN GELİŞİM SPOR KULÜBÜU12 LİGİ
AHMET DENKTAŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU09.12.2023 14:00PINARGÜCÜ SPORÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORU12 LİGİ
HÜSEYİN CANDAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU09.12.2023 16:00BAYRAKLI YILDIZORDUBORNOVA 1881 SPORU12 LİGİ
HÜSEYİN CANDAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU09.12.2023 17:30YENİ EVKA-4 SPORBORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPORU12 LİGİ
MUZAFFER ALACA BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI09.12.2023 11:00ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİÖZÇAMDİBİ SPORU14 LİGİ
MUZAFFER ALACAMEHMET UTKU KARAKOYUNARDA ERÇETİN HASAN AKTOZARBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI09.12.2023 13:00YOL SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU18 1 AK
EREN SALBAŞMEHMET UTKU KARAKOYUNARDA ERÇETİN HİKMET ÖZCANBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI09.12.2023 15:00ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİULUCAK SPORU18 1 AK
ABDULLAH MURAT TOK BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI09.12.2023 17:00BORNOVA EGEGÜCÜ SPORGÜZELYALI SKU14 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOK BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI09.12.2023 18:30ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORPINARGÜCÜ SPORU14 LİGİ
BURAK GÖÇERBAŞAR KALBİNURERKAN GİRGİN TÖRE AYDENİZBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ09.12.2023 11:00KURUÇEŞME SPORBUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKU18 1 AK
AYKUT GÖÇERBAŞAR KALBİNURERKAN GİRGİN TÜMER SOYLAKBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ09.12.2023 13:00ŞİRİNYER SPORGRI SİGORTA GÜLTEPE SPORU18 1 AK
MUHAMMET ALPEREN ÇOPUREKİN KURTALİ BALCIOĞLU VOLKAN AYMANKUYBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ09.12.2023 15:00BUCA BELEDİYE SPORİZMİR DEMİR SPORSAL
ALİ BALCIOĞLUEKİN KURTZİYA AKKAYA BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ09.12.2023 17:00BUCA EFELER SPORŞİRİNYER SPORU16 LİGİ
LARA ATEŞ DALKILIÇEREN ŞAVKZİYA AKKAYA BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ09.12.2023 19:00GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.GÜRALTAY SPORU16 LİGİ
ELİF SUDE GÜRBÜZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI09.12.2023 12:30BUCA BELEDİYE SPORÖZEN SPORU14 LİGİ
ELİF SUDE GÜRBÜZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI09.12.2023 14:00BUCA AKINCILAR ELİT SPORŞİRİNYER SPORU14 LİGİ
HİKMET AYTUN BUCA KURUÇEŞME SAHASI09.12.2023 15:30KURUÇEŞME SPORİŞÇİEVLERİ SPORU14 LİGİ
HİKMET AYTUN BUCA KURUÇEŞME SAHASI09.12.2023 17:00İZMİR 1461 SPORİZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORU14 LİGİ
ENGİN SEZGİN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 11:00İLKADIM SPORGÜMÜŞORDU GENÇ FKU12 LİGİ
ENGİN SEZGİN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 12:15BORNOVA 1877 A.Ş.KARŞIYAKAU12 LİGİ
ENGİN SEZGİN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 13:30ALTINORDUCEYLAN SPORU12 LİGİ
FATİH KAAN ERTEN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 14:45İZMİRSPORBUCASPOR 1928U12 LİGİ
FATİH KAAN ERTEN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 16:00ALİAĞA FUTBOL A.Ş.GÖZTEPEU12 LİGİ
FATİH KAAN ERTEN ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI09.12.2023 17:15GENÇ ÖZGÜR SPORBORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORU12 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRK ÇEŞME DALYAN SAHASI09.12.2023 13:00ALAÇATI SPORURLA BELEDİYESİ SPORU14 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRK ÇEŞME DALYAN SAHASI09.12.2023 14:30ÇEŞME BELEDİYE SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU14 LİGİ
SERHAT PETEKKAYAYUSUF POLATYİĞİT DOĞANAY ÇEŞME DALYAN SAHASI09.12.2023 16:00ÇEŞME BELEDİYE SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU16 LİGİ
MUSTAFA UMUT YİĞİT ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI09.12.2023 11:00EVKA-5 SPORHARMANDALIGÜCÜ SPORU14 LİGİ
MUSTAFA UMUT YİĞİT ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI09.12.2023 12:30DADAŞ SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEU14 LİGİ
SADIK PATIRUĞUR YILDIZMUHAMMED EMİN ŞASİ BATTAL DOĞANÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI09.12.2023 14:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORKOYUNDERE GENÇLİK SPORU18 1 AK
YUSUF AZAT SERİNKAYA ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI09.12.2023 16:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORTELLİBAHÇE SPORU14 LİGİ
UTKU OKVER ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI09.12.2023 13:00GÜZELTEPE GENÇLİKHARMANDALI SPORU14 LİGİ
HAKAN YÜNCÜBERKE BAĞIRLARGÖRKEM ÇALIŞKAN ADNAN YILMAZÇOBANEGE ÜNİVERSİTESİ 20 MAYIS SAHASI09.12.2023 14:00EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPORZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKSAL
ÖMER DURANAY GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI09.12.2023 11:00ESKİ İZMİR GENÇLİKİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU14 LİGİ
ÖMER DURANAY GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI09.12.2023 12:30İZMİRSPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜU14 LİGİ
MEHMET MUSAB VİCİR GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI09.12.2023 14:00DÖRTYOL SPORKARABAĞLAR YEŞİLYURT FKU14 LİGİ
YAĞIZCAN SAÇLI GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI09.12.2023 15:30BASIN SİTESİ SPORBERGAMA BİLİŞİM FUTBOLU14 LİGİ
YAĞIZCAN SAÇLI GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI09.12.2023 17:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜCEYLAN SPORU14 LİGİ
METEHAN ÇETİNKAYA GAZİEMİR SAHASI09.12.2023 16:00KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU14 LİGİ
MERT ŞAHİNENVER BURAK GÜNDENFATİH GÜREN UĞUR GÜLGAZİEMİR SAHASI09.12.2023 14:00GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİÖDEMİŞ SPORSAL
MUHAMMED FURKAN SAĞLAMSEDEF YÖRÜKBERKALP ŞAHİN AKİF GÖZMENGÜZELBAHÇE SAHASI09.12.2023 15:00GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU18 1 AK
MUHAMMED FURKAN SAĞLAM GÜZELBAHÇE SAHASI09.12.2023 13:00ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜMENDERES BLD. ÖZDERE SPORU14 LİGİ
MURAT OYTUNMEHMET FERHAT EKİNAHMET FURKAN SEZER ERDEM GÜROLHARMANDALI SAHASI09.12.2023 13:00HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPORÇİĞLİ ESENTEPE SPORU18 1 AK
MEHMET FERHAT EKİN HARMANDALI SAHASI09.12.2023 15:00HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPORİZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜU14 LİGİ
MURAT AKTUĞSERGEN ÖZGİRİABDULKADİR ACAR MURAT KOCAPINARKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI09.12.2023 11:00KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU18 1 AK
BERKAY TÜRKEKULSERGEN ÖZGİRİABDULKADİR ACAR İSMAİL AYDINKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI09.12.2023 13:00İZMİR 1461 SPORGAZİEMİR SPORSAL
FUAT FİLİZBATUHAN ŞANLIEMRE ÜNAL MUSTAFA ARIKKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI09.12.2023 15:00KARABAĞLAR SPORYAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPORSAL
MUSTAFA GEZGİNUĞUR İNCETALHA SARIOĞLAN ÖZKAN SARIOĞLUKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI09.12.2023 17:00KARABAĞLAR SEVGİ SPORİZMİRSPORU18 1 AK
ALİOSMAN GÜÇCÜKUĞUR İNCETALHA SARIOĞLAN SAMİ DEĞİRMENCİKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI09.12.2023 19:00KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORYEŞİLYURT SPORU18 1 AK
GÜROL SAKALLIYİĞİT YEKSİNSEÇKİN ERİŞUĞUR TOPALOĞLUSADİ ÇAĞLIKARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI09.12.2023 12:00KARŞIYAKAMENEMEN FUTBOL KULÜBÜBGG U19
YILMAZ CAN KARAKAŞMUSTAFA ÇATALONUR KAÇAK LEVENT MERTADAMKARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI09.12.2023 15:00KARŞIYAKA KARAGÖL SPORBORNOVA HİTAB SPORU18 1 AK
FIRAT YILDIZ KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI09.12.2023 17:00ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORKARŞIYAKA YALI SPORU14 LİGİ
FIRAT YILDIZ KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI09.12.2023 18:30FİKRİ ALTAY SPORGİRNE 1923 SPOR KULÜBÜU14 LİGİ
EMİN SERHAT DEMİR KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 11:00TELLİBAHÇE SPORDENİZ SPORU12 LİGİ
EMİN SERHAT DEMİR KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 12:30FİKRİ ALTAY SPORMAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORU12 LİGİ
CENNET NUR ŞEN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 14:00KARŞIYAKA YALI SPORGİRNE 1923 SPOR KULÜBÜU12 LİGİ
CENNET NUR ŞEN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 15:30YEŞİLTEPE SPORÇİĞLİ BELEDİYE SPORU12 LİGİ
YUSUF TARIK YÜKSEL KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 17:00KARŞIYAKA KARAGÖL SPORDEDEBAŞI SPORU12 LİGİ
YUSUF TARIK YÜKSEL KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI09.12.2023 18:30İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜKARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPORU12 LİGİ
MERT ÖZKANGADIR BAYRAMOVGÖNÜL KARASAKALSAMET GÜLTAYFUN AKKARKEMALPAŞA ÖREN SAHASI09.12.2023 12:00BUCASPOR 1928BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.ŞBGG U19
EMRE AJUNANIL AKGÜNİLAYDA BÜŞRA ÖZTÜRK KEMALPAŞA ÖREN SAHASI09.12.2023 14:00KEMALPAŞA 1923 SPORÖZÇAMDİBİ SPORU16 LİGİ
EMRE AJUNANIL AKGÜNİLAYDA BÜŞRA ÖZTÜRK SÜLEYMAN SIRKEMALPAŞA ÖREN SAHASI09.12.2023 16:00KEMALPAŞA 1923 SPORBORNOVA KANDERE SPORU18 1 AK
GÖKDENİZ GENCELMEZ KİRAZ SAHASI09.12.2023 11:00GENÇ TİREGÜCÜ SPORTİRE 2021 FKU12 LİGİ
GÖKDENİZ GENCELMEZ KİRAZ SAHASI09.12.2023 12:30SELÇUK EFES SPORKİRAZ 1 EYLÜL SPORU12 LİGİ
GÖKDENİZ GENCELMEZ KİRAZ SAHASI09.12.2023 14:00ÖDEMİŞ EMNİYET SPORÖDEMİŞ SPORU12 LİGİ
BARIŞ YILDIZ KİRAZ SAHASI09.12.2023 16:00KİRAZ 1 EYLÜL SPORTİREGENÇ 1970 SPORU14 LİGİ
EMRE AKGÜNDÜZ MENEMEN ASARLIK SAHASI09.12.2023 13:00KOYUNDERE GENÇLİK SPORMALTEPE BELEDİYE SPORU14 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİK MENEMEN ASARLIK SAHASI09.12.2023 14:30ASARLIK GENÇLİK SPORMENEMEN GENÇLİK SPORU14 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİK MENEMEN ASARLIK SAHASI09.12.2023 16:00ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORYAHŞELLİ GENÇLİKU14 LİGİ
MELİS ÖZÇİĞDEMEREN ÖKSÜZLERSALİH ŞENER AHMET MARSİLSEFERİHİSAR SAHASI09.12.2023 13:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORBALÇOVA SPORSAL
DİLAVER KAPLANFARUK ÖZTUNCERBERK HASGÜL ÖNDER SAKISEFERİHİSAR SAHASI09.12.2023 15:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU18 1 AK
AHMET KUZULAR SELÇUK SAHASI09.12.2023 11:00SELÇUK EFES SPORTORBALI SAYGIN SPORU14 LİGİ
KEREM SİNEMHARUN DAYANBURAK SERBEST CÜNEYT NACİ YILDIRIMSELÇUK SAHASI09.12.2023 14:00SELÇUK ÇAMLIK SPORAYRANCILAR GENÇLİKSAL
FURKAN BORA ALTINTAŞEREN TÜRKEKULGÖKSU ŞENSOY SELÇUK SAHASI09.12.2023 16:00SELÇUK ÇAMLIK SPORTİRE 2021 FKU16 LİGİ
İBOCAN ERÖDÜLHASAN ÖZKANRAMAZAN GÜNORCAN KOPARSELAHATTİN DERELİTORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ09.12.2023 12:00ALTINORDUBOLUSPORBGG U19
BATU ARIBAKIR TORBALI SAHASI09.12.2023 13:00TORBALIGÜCÜ GENÇLİKTORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORU14 LİGİ
BATU ARIBAKIR TORBALI SAHASI09.12.2023 14:30AYRANCILAR GENÇLİKSELÇUK ÇAMLIK SPORU14 LİGİ
MERT HIZALALİ OSMAN UÇARCAN YAPANMIŞ TEZCAN KURTULUŞURLA SAHASI09.12.2023 15:00URLA BELEDİYESİ SPORYELKİ SPORSAL
MEHMET ARSLAN YENİ FOÇA SAHASI09.12.2023 14:00FOÇA BELEDİYE SPORYAHŞELLİ GENÇLİKU12 LİGİ
HÜSEYİN GEGEROĞLUTUGAY YAĞCIBURAK DEMİR MUSTAFA TANRIVERDİYENİ FOÇA SAHASI09.12.2023 12:00YENİ FOÇA SPORBERGAMA BELEDİYE SPORU18 1 AK
MEHMET ARSLAN YENİ FOÇA SAHASI09.12.2023 15:15YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKASARLIK GENÇLİK SPORU12 LİGİ
MEHMET ARSLAN YENİ FOÇA SAHASI09.12.2023 16:30MALTEPE BELEDİYE SPORALİAĞA GENÇ SPORU12 LİGİ
DENİZ CAN AYDINOSMAN GÜRAY AKSOYENES AKGÜN AYHAN ÖNALALİAĞA HELVACI SAHASI10.12.2023 14:00ALİAĞA BLD.HELVACI SPORARYAM 1925 MANAVKUYU SPORSAL
BURAK CAN GÜNEŞMUSTAFA ERÖZÜN ÖZÇELİK ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA10.12.2023 11:00ARYAM 1925 MANAVKUYU SPORDEDEBAŞI SPORU16 LİGİ
ÇAĞIN KABULGÖKSU ŞENSOYTUGAY YAĞCI ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA10.12.2023 13:001923 ALSANCAK SPORÜLKÜ SPORU16 LİGİ
TANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜGÖKSU ŞENSOYTUGAY YAĞCI ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA10.12.2023 15:00GRI SİGORTA GÜLTEPE SPORİZMİR BELEDİYE SPORU16 LİGİ
BATUHAN ORANSALİH ŞENERTAHSİN MİRZA ERDOĞAN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA10.12.2023 17:00BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU16 LİGİ
CEM KUŞCUBERKALP ŞAHİNEGE ÜLGÜL ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA10.12.2023 11:00DAMLACIK SPORÇAMDİBİ SPORU16 LİGİ
FIRAT YILDIRIMCAHİDE TANEGE ÜLGÜL ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA10.12.2023 13:00EFELERGÜCÜ SPORİZMİR TRABZONGÜCÜ SPORU16 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKAHMET EMRE ÖZTÜRKBATUHAN ŞANLI KORAY KANKATANATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA10.12.2023 15:00TOROSGÜCÜ SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU18 1 AK
MUHAMMED FURKAN SAĞLAMORÇUN KARALARBURAK ERDOĞDU ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA10.12.2023 17:00İZMİR 1461 SPORİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU16 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOKBEYCAN ARDA TOPUZARDA DALGIÇ BALÇOVA SAHASI10.12.2023 13:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALİZMİRGÜCÜ SPORU16 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOK BALÇOVA SAHASI10.12.2023 17:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALİZMİRGÜCÜ SPORU14 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRKSEDEF YÖRÜKMUSTAFA ÇATAL BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ10.12.2023 15:00GÖZTEPE A.Ş.AKHİSARSPORBGG U16
MEHMET FERHAT EKİNSEYİT DEMİRCANMUHAMMET FURKAN KARA BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ10.12.2023 11:00GÖZTEPE A.Ş.MANİSA FUTBOL KULÜBÜBGG U14
BERKAY TÜRKEKUL BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI10.12.2023 11:00YAMANLAR ESEN SPORÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜU12 LİGİ
BERKAY TÜRKEKUL BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI10.12.2023 12:15KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU12 LİGİ
BERKAY TÜRKEKUL BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI10.12.2023 13:30NAFİZ GÜRMAN SPORBAYRAKLI ÖZGÜR FKU12 LİGİ
ENGİN SEZGİN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI10.12.2023 14:45ONUR GENÇLİK SPORGAZİEMİR SARNIÇ SPORU12 LİGİ
ENGİN SEZGİN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI10.12.2023 16:00BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜCEYHAN ALTINYILDIZ SPORU12 LİGİ
MERT TOSUNFİKRET YILMAZYUSUF ÖKMEN ÖZCAN AYDINBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI10.12.2023 14:00NAFİZ GÜRMAN SPORKEMALPAŞA SPORSAL
TUĞBERK ERTEMYAMAÇ ACUNBATUHAN KOZAN BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI10.12.2023 16:00BAYRAKLI ÖZGÜR FKKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU16 LİGİ
EMRE AKGÜNDÜZAHMET DENKTAŞALPER ALPÇETİN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI10.12.2023 12:00BORNOVA BELEDİYE SPORMEVLANA KONURCA SPORU16 LİGİ
EMRE AJUNAHMET DENKTAŞALPER ALPÇETİN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI10.12.2023 14:00BORNOVA 1881 SPORYOL SPORU16 LİGİ
BATU ARIBAKIRUĞURCAN FİLİBEYİĞİT SORGUÇ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI10.12.2023 16:00ALTINDAĞ SPORBORNOVA KANDERE SPORU16 LİGİ
EREN SALBAŞHACI MAHMUT YILDIRIMMEHMET UTKU KARAKOYUN BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI10.12.2023 15:00BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.ŞALTINORDUBGG U16
MERT ÖZKANÇAĞLA ORALGÖNÜL KARASAKAL BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI10.12.2023 13:00BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.ŞSOMASPORBGG U14
BATINAY SARI BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU10.12.2023 11:00BORNOVA KANDERE SPORGÖKOVA SPORU12 LİGİ
BATINAY SARI BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU10.12.2023 12:15ÇAMDİBİ YAVUZ SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU12 LİGİ
BURAK BARAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU10.12.2023 13:45CANLI SPORÇAMDİBİ SPORU12 LİGİ
BURAK BARAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU10.12.2023 16:15YEŞİLÇAM SPORKEMALPAŞA 1923 SPORU12 LİGİ
BURAK BARAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU10.12.2023 17:30KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜHİLAL SPORU12 LİGİ
NUMAN GÜNEŞGADIR BAYRAMOVEGE CEM BİROL MEHMET ALİ GÜNEŞBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI10.12.2023 13:00BORNOVA IŞIKKENTSPORÖZÇAMDİBİ SPORSAL
ALİ KÜÇÜKERUĞUR İNCEYİĞİT YEKSİN MEHMET BELLEMİŞBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI10.12.2023 15:00YOL SPORGÜZELTEPE GENÇLİKSAL
ÇAĞLAR DÜZGÜNERBERKE YOLCUALPASLAN MURATHAN PAMUKÇU BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI10.12.2023 17:00ALTINIRMAK SPORZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKU16 LİGİ
RAGIPCAN YAMANÇAĞLAR DÜZGÜNERALPASLAN MURATHAN PAMUKÇU BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI10.12.2023 19:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORTE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
HARUN TOPAÇALİCAN KILINÇBARIŞ ENGİN ÇELİKEL BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ10.12.2023 11:00BUCA BELEDİYE SPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜU16 LİGİ
FIRAT YILDIZYUSUF KAHRAMANHÜSEYİN ÇAĞRI KOÇYİĞİT BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ10.12.2023 13:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORKONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜKYUSUF KAHRAMANHÜSEYİN ÇAĞRI KOÇYİĞİT İLHAN ÖZTÜRKBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ10.12.2023 15:00BUCA EFELER SPORÖDEMİŞ SPORU18 1 AK
BERKCAN YILMAZNURİ TOKMAKCENNET NUR ŞEN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ10.12.2023 17:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKİŞÇİEVLERİ SPORU16 LİGİ
İBRAHİM YUSUF SAKALLINURİ TOKMAKEMİN SERHAT DEMİR BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ10.12.2023 19:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORKURUÇEŞME SPORU16 LİGİ
FUAT FİLİZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI10.12.2023 11:00ŞİRİNYER SPORİZMİR BELEDİYE SPORU12 LİGİ
FUAT FİLİZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI10.12.2023 12:30BUCA EFELER SPORKOZAĞAÇ SPORU12 LİGİ
FUAT FİLİZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI10.12.2023 14:00İŞÇİEVLERİ SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU12 LİGİ
FUAT FİLİZ BUCA KURUÇEŞME SAHASI10.12.2023 15:30KURUÇEŞME SPORBUCA BELEDİYE SPORU12 LİGİ
MUHAMMED EMİN ŞASİ ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI10.12.2023 10:00TOROSGÜCÜ SPORÇAMKULE SPORU12 LİGİ
MUHAMMED EMİN ŞASİ ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI10.12.2023 11:00GÜLTEPEGÜCÜ SPORSMYRNA ATLETİK SPORU12 LİGİ
KEREM SİNEM ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI10.12.2023 15:00HÜRADALET SPORKAYA SPORU12 LİGİ
KEREM SİNEM ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI10.12.2023 16:15KONAK BELEDİYE SPORÖZEN SPORU12 LİGİ
KEREM SİNEM ÇAMKULE BEHÇET UZ STADI10.12.2023 17:30ALSANCAK 1914 SPOR KULÜBÜÜLKÜ SPORU12 LİGİ
FURKAN BORA ALTINTAŞ ÇIRPI SAHASI10.12.2023 11:00BAYINDIR SPORGENÇ TİREGÜCÜ SPORU14 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELENARDA SÜZENTALHA SARIOĞLAN CENK BAŞARICIÇIRPI SAHASI10.12.2023 14:00ÇIRPI DOĞAN SPORTORBALI SPORSAL
BARIŞ YILDIZ ÇIRPI SAHASI10.12.2023 16:00TİRE BELEDİYE SPORÖDEMİŞ EMNİYET SPORU14 LİGİ
HİKMET AYTUNGÖRKEM ÇALIŞKANEREN ŞAVK ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI10.12.2023 10:00ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPORU16 LİGİ
MUSTAFA UMUT YİĞİTGÖRKEM ÇALIŞKANEREN ŞAVK ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI10.12.2023 12:00DADAŞ SPOREGEKENT GENÇLİK SPORU16 LİGİ
GÜLÇİN AJUNMEHMET ARSLANHASAN ÖZKAN NECMİ GÜLEÇÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI10.12.2023 15:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORBORNOVASPOR FUTBOL AŞ.SAL
BERKE KARAKIŞESAT ÖZDEMİREREN ADIBELLİ ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI10.12.2023 17:00ATAŞEHİR MAHALLESİ SPORHARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPORU16 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZALİ BALCIOĞLUYUNUS SEVER ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI10.12.2023 12:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU16 LİGİ
MERT HIZAL GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI10.12.2023 11:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKTEZCAN GRUP BOZYAKA SPORU12 LİGİ
MERT HIZAL GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI10.12.2023 12:30GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜESKİ İZMİR GENÇLİKU12 LİGİ
MERT HIZAL GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI10.12.2023 14:00GAZİEMİR ONUR SPORKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU12 LİGİ
SADIK PATIR GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI10.12.2023 15:30BERGAMA BİLİŞİM FUTBOLKARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜU12 LİGİ
SADIK PATIR GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI10.12.2023 17:00KARABAĞLAR YEŞİLYURT FKİZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORU12 LİGİ
CAN YAPANMIŞ GAZİEMİR SAHASI10.12.2023 11:00GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU14 LİGİ
CAN YAPANMIŞ GAZİEMİR SAHASI10.12.2023 12:30GAZİEMİR SPORGAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKU14 LİGİ
HASAN ÖRENEMİR FARUK GÜRLERADNAN TAYLAN GAZİEMİR SAHASI10.12.2023 14:00GAZİEMİR SPORİZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORU16 LİGİ
YAĞIZCAN SAÇLIBERK HASGÜLFATİH KAAN ERTEN GAZİEMİR SAHASI10.12.2023 16:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU16 LİGİ
UTKU OKVERHÜSEYİN CANDANZİYA AKKAYA GÜZELBAHÇE SAHASI10.12.2023 12:00ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU16 LİGİ
SEMİH AKTANİLYAS YASİN ÇİFTÇİANIL AKGÜN SATILMIŞ KAVACIKLIGÜZELBAHÇE SAHASI10.12.2023 15:00GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORBEYDAĞ BELEDİYESPORSAL
ŞÜKRÜ BİDECİLERİLAYDA BÜŞRA ÖZTÜRKSEÇKİN ERİŞ HARMANDALI SAHASI10.12.2023 18:00ASARLIK GENÇLİK SPORHARMANDALI SPORU16 LİGİ
ELİF SUDE GÜRBÜZENVER BURAK GÜNDENBAŞAR KALBİNUR ADEM AKSOYKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI10.12.2023 10:00KARABAĞLAR YEŞİLYURT FKİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU18 1 AK
MUSTAFA GEZGİNADEM HÜR YILDIRIMYİĞİT DOĞANAY KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI10.12.2023 17:00ESKİ İZMİR GENÇLİKKARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
OSMAN ÇELİKARDA ERÇETİNFARUK ÖZTUNCER KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI10.12.2023 15:00KARŞIYAKATURGUTLUSPORBGG U16
EMİRHAN GÜNAYREZİDA GÜL EMİROĞLUSONER ACAR KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI10.12.2023 11:00ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORKARŞIYAKA KARAGÖL SPORU16 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUHÜSEYİN GEGEROĞLUBURAK DEMİR MUZAFFER KAĞITCIOĞLUKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI10.12.2023 13:00DENİZ SPORHARMANDALI SPORSAL
EMİR AKANBERKE BAĞIRLARERSİN KARAÖREN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI10.12.2023 15:00KARŞIYAKA YALI SPORFİKRİ ALTAY SPORU16 LİGİ
YUSUF AZAT SERİNKAYAERKAN GİRGİNEMRE ÇINAR KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI10.12.2023 17:00DENİZ SPORTELLİBAHÇE SPORU16 LİGİ
YUSUF AZAT SERİNKAYA KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI10.12.2023 19:00ARYAM 1925 MANAVKUYU SPORMAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORU14 LİGİ
BÜNYAMİN ERDİLÖMER DURANAYMURAT CAN YOUMER YÜKSEL CİNKEMALPAŞA HALİLBEYLİ SAHASI10.12.2023 14:00HALİLBEYLİ 1979 SPORKINIK BELEDİYE SPORSAL
BURAK GÖÇEREREN TÜRKEKULMETEHAN ÇETİNKAYA KEMALPAŞA ÖREN SAHASI10.12.2023 15:00BUCASPOR 1928ALTAYBGG U16
FATİH GÜREN KEMALPAŞA ÖREN SAHASI10.12.2023 11:00KEMALPAŞA 1923 SPORMEVLANA KONURCA SPORU14 LİGİ
FATİH GÜREN KEMALPAŞA ÖREN SAHASI10.12.2023 13:00ARMUTLU SPORTE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜU14 LİGİ
EGEHAN KAŞIKÇIUFUK GÜVENYALÇIN CAN SEVİM MEHMET TÜRKANKEMALPAŞA ULUCAK SAHASI10.12.2023 14:00ULUCAK SPORBAHÇELİEVLER SPORSAL
CANER GÜLLER KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 11:00EVKA-5 SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPORU12 LİGİ
CANER GÜLLER KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 12:15GÜZELTEPE GENÇLİKHARMANDALI SPORU12 LİGİ
ABDULKADİR ACAR KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 14:45ÇİĞLİ ESENTEPE SPORYAMAÇGÜCÜ SPORU12 LİGİ
CANER GÜLLER KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 13:30HARMANDALIGÜCÜ SPORGÜZELTEPE DOĞU GENÇLİKU12 LİGİ
ABDULKADİR ACAR KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 16:00EGEKENT GENÇLİK SPORHARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPORU12 LİGİ
ABDULKADİR ACAR KÜÇÜK ÇİĞLİ SAHASI10.12.2023 17:15KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEDADAŞ SPORU12 LİGİ
EMRE ÜNAL MENDERES SAHASI10.12.2023 11:00TORBALI GENÇ ORDU SPORMENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜU12 LİGİ
EMRE ÜNAL MENDERES SAHASI10.12.2023 12:30AYRANCILAR GENÇLİKMENDERES BLD. ÖZDERE SPORU12 LİGİ
EMRE ÜNAL MENDERES SAHASI10.12.2023 14:00TORBALI ÇAYBAŞI SPORSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU12 LİGİ
SERGEN ÖZGİRİ MENDERES SAHASI10.12.2023 15:30TORBALIGÜCÜ GENÇLİKMESEV GENÇLİK VE SPORU12 LİGİ
SERGEN ÖZGİRİ MENDERES SAHASI10.12.2023 17:00MESEV GENÇLİK VE SPORGAZİEMİR ONUR SPORU14 LİGİ
AHMET KUZULARBURAK SERBESTEMRE CANLI MENEMEN ASARLIK SAHASI10.12.2023 10:00ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORKOYUNDERE GENÇLİK SPORU16 LİGİ
SAMET GÜLMUZAFFER ALACAONUR KAÇAK MENEMEN EMİRALEM SAHASI10.12.2023 13:00MENEMEN FUTBOL KULÜBÜGÖZTEPE A.Ş.BGG U15
MUZAFFER ALACASAMET GÜLONUR KAÇAK MENEMEN EMİRALEM SAHASI10.12.2023 11:00MENEMEN FUTBOL KULÜBÜBUCASPOR 1928BGG U14
MEHMET MUSAB VİCİRHARUN DAYANLARA ATEŞ DALKILIÇ ÖDEMİŞ YENİ SAHA10.12.2023 13:00ÖDEMİŞ SPORTİRE BELEDİYE SPORU16 LİGİ
MEHMET ÇİFTÇİKADİR AKHANYUSUF TARIK YÜKSEL TORBALI SAHASI10.12.2023 13:00AYRANCILAR GENÇLİKTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU16 LİGİ
MEHMET AĞ URLA SAHASI10.12.2023 14:30URLA BELEDİYESİ SPORÇEŞME ILICA SPORU12 LİGİ
MEHMET AĞ URLA SAHASI10.12.2023 13:00MORDOĞAN ESNAF SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU12 LİGİ
MEHMET AĞ URLA SAHASI10.12.2023 16:00ALAÇATI SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU12 LİGİ
BAHRİ BERK UYGUNEKİN KURTGÖKDENİZ GENCELMEZ TOLGA ÖZCANÜRKMEZ SAHASI10.12.2023 14:00GÜMÜLDÜR SPORŞİRİNYER SPORSAL