İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
GÖKHAN ÖZYURTALİCAN ÖZŞENFEHMİ YILDIRIM FAHRİ UMAYALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI26.11.2022 13:00AĞA SPORKOYUNDERE GENÇLİK SPORU 18 LİGİ
ALİ CANPOLATENVER BURAK GÜNDENCAN YAPANMIŞ AHMET KÜRŞAT BELLEMİŞATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 10:001925 GENÇLİK VE SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU 18 LİGİ
MESUT KALKANYİĞİT YEKSİNHACI MAHMUT YILDIRIM AKİF GÖZMENATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 12:001923 ALSANCAK SPORTOROSGÜCÜ SPORU 18 LİGİ
KEREM SİNEMYİĞİT YEKSİNHACI MAHMUT YILDIRIM ALİ RÜSTEM KURTATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 14:00İZMİRSPORMİNİKORDU SPORU 18 LİGİ
CEM KUŞCUMUHARREM ARICANMERT İNANÇ İLHAN ÖZTÜRKATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 16:00TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946İZMİR DEMİR SPORU 18 LİGİ
HASAN ÖRENİBRAHİM ZENGİNMUHAMMED FURKAN SAĞLAM ERHAN ÇENGELLİATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 18:00KARABAĞLAR YEŞİLYURT FKİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU 18 LİGİ
İBRAHİM ZENGİN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA26.11.2022 20:00BORNOVA KANDERE SPORÇAMDİBİ YAVUZ SPORU 14 LİGİ
EMİR AKAN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 10:00KAYA SPORİZMİR BELEDİYE SPORU 14 LİGİ
EMİR AKAN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 11:30EFELERGÜCÜ SPOREGE ÇAĞLAYAN SPORU 14 LİGİ
FURKAN KARAMAN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 13:00GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU 14 LİGİ
FURKAN KARAMAN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 14:301923 ALSANCAK SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU 14 LİGİ
EFE ECEMEHMET ARSLANMUSTAFA FİDAN ALİ TABAKATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 16:00GÖKOVA SPORKEMALPAŞA 1923 SPORU 18 LİGİ
NUMAN GÜNEŞÖZEN AKMUSTAFA ÇATAL AHMET ŞİMŞEKATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 18:00ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPORU 18 LİGİ
ZEKERİYA KÖLSÜNÖZEN AKMUSTAFA ÇATAL FATİH UĞUR KELEŞATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA26.11.2022 20:00BASMANE ALTINPARK SPORGRI SİGORTA GÜLTEPE SPORU 18 LİGİ
EMİR AKANEMİRHAN GÜNAYEMRE ÜNAL BALÇOVA SAHASI26.11.2022 18:00MİNİKORDU SPORBALÇOVA SPORU 16 LİGİ
SAMET GÜLMUSTAFA UMUT YİĞİTİBRAHİM YILDIRIMUFUK GÜVENSATILMIŞ KAVACIKLIBALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ26.11.2022 15:00GÖZTEPE A.Ş.ATAKAŞ HATAYSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
GADIR BAYRAMOV BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI26.11.2022 11:00BAYRAKLI ÖZGÜR FKÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜU 14 LİGİ
GADIR BAYRAMOV BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI26.11.2022 12:30BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU 14 LİGİ
HAKTAN ŞEFİK AVCI BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI26.11.2022 14:001925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORKARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORU 14 LİGİ
HAKTAN ŞEFİK AVCI BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI26.11.2022 15:30ONUR GENÇLİK SPORNAFİZ GÜRMAN SPORU 14 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKMUHAMMET SEFA YELENMÜKREMİN SARIBAŞ HÜSEYİN KESGİNOĞLUBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI26.11.2022 14:00BAYRAKLI BELEDİYE SPORNAFİZ GÜRMAN SPORU 18 LİGİ
GÜLLÜ MERTMUHAMMET SEFA YELENÇAĞLA ORAL ERDEM GÜROLBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI26.11.2022 16:00KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORBAYRAKLI GENÇLERGÜCÜU 18 LİGİ
ERDAL ÖZÇELİK BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.26.11.2022 11:00BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİBERGAMA BAKIRÇAYU 14 LİGİ
BERK TİLKİERDAL ÖZÇELİKİSMAİL GÖKÇE BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.26.11.2022 12:30BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİALİAĞA FUTBOL A.Ş.U 16 LİGİ
ANIL ÇEKİÜMİT AYNAERDEM YILDIRIM YÜKSEL CİNBERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.26.11.2022 14:00BERGAMA BELEDİYE SPORYENİ FOÇA SPORU 18 LİGİ
ÜMİT AYNAANIL ÇEKİERDEM YILDIRIM SADİ ÇAĞLIBERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.26.11.2022 16:00BERGAMA YILDIZLAR SPORDİKİLİ BELEDİYE SPORU 18 LİGİ
HALİL İBRAHİM ERKAPLAN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI26.11.2022 13:00PINARGÜCÜ SPORYOL SPORU 14 LİGİ
HALİL İBRAHİM ERKAPLAN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI26.11.2022 14:30BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU 14 LİGİ
FIRAT YILDIZBAHRİ BERK UYGUNTUĞRUL ATAMAN ZEYNEL ABİDİN BAYRAMBORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI26.11.2022 16:00BORNOVA MEVLANA GENÇLİKDOĞANLAR SPORU 18 LİGİ
SERHAT CAN EKİNCİAYŞEGÜL DAĞYAMAÇ ACUN SÜLEYMAN MENEKBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI26.11.2022 10:00BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORBORNOVA EGEGÜCÜ SPORU 18 LİGİ
YAREN AVCIAYŞEGÜL DAĞYAMAÇ ACUN MUSTAFA KÖSEBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI26.11.2022 12:00BORNOVA 1881 SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU 18 LİGİ
BURAK GÖÇERYİĞİT SORGUÇARDA DALGIÇ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI26.11.2022 14:00İLKADIM SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
FATİH BUTELBERKALP ŞAHİNÇAĞIN KABUL ÖZCAN ADSIZBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI26.11.2022 16:00İZMİRGÜCÜ SPORBORNOVA KANDERE SPORU 18 LİGİ
TAHSİN MİRZA ERDOĞAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 10:00ÖZÇAMDİBİ SPORİZMİR KARTALLAR SPORU 12 LİGİ
TAHSİN MİRZA ERDOĞAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 11:00İZMİR BARBAROS SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU 12 LİGİ
REŞAT TOPRAK KURT BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 12:30BORNOVA EGEGÜCÜ SPORALTINDAĞ SPORU 12 LİGİ
REŞAT TOPRAK KURT BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 13:30BORNOVA YEŞİLOVA SPORBORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
SEÇKİN ERİŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 15:00ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİCEYLAN SPORU 12 LİGİ
SEÇKİN ERİŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 16:00BORNOVA 1881 SPORÇAMDİBİGÜCÜ SPORU 12 LİGİ
SEÇKİN ERİŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 17:30ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORÇAMDİBİ SPORU 12 LİGİ
TALHA HAMZA TÜRKCAN BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU26.11.2022 19:00BORNOVA 1881 SPORİLKADIM SPORU 14 LİGİ
İLAYDA BÜŞRA ÖZTÜRK BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI26.11.2022 10:00İZMİRGÜCÜ SPORTE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜU 14 LİGİ
FATİH BUTELBERKALP ŞAHİNÇAĞIN KABUL ÖZER ALANYÜZBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI26.11.2022 11:30YOL SPORARMUTLU SPORU 18 LİGİ
BERKAY ERDEMİRTOLGA OKUMUŞMERT ŞAHİN CEMALETTİN POLATBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI26.11.2022 14:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKHALİLBEYLİ 1979 SPORSÜPER AMATÖR LİG
AYKUT GÖÇERBURAK DURHANEGE CEM BİROL İSMAİL YETİMBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI26.11.2022 17:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKULUCAK SPORU 18 LİGİ
EREN SALBAŞBURAK DURHANEGE CEM BİROL HALİT ŞAVLIBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI26.11.2022 19:00ALTINDAĞ SPORPINARGÜCÜ SPORU 18 LİGİ
DİLAVER KAPLANMEHMET AKİF KESKİNANIL AKGÜN MEVLÜT YILDIRIMBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI26.11.2022 10:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORİŞÇİEVLERİ SPORU 18 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOKMEHMET AKİF KESKİNANIL AKGÜN SERKAN ERBAYINDIRBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI26.11.2022 12:00BUCA EFELER SPORHİLAL SPORU 18 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇALİ HAYDAR ODUNCUARDA ERÇETİN TÜMER SOYLAKBUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI26.11.2022 14:00EVKA-1 SPORŞİRİNYER SPORU 18 LİGİ
ARDA ERÇETİN BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI26.11.2022 16:00ŞİRİNYER SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU 14 LİGİ
ZAFER YILDIZFARUK ÖZTUNCEREMRE ÇINAR TEZCAN KURTULUŞBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ26.11.2022 10:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORGEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.U 18 LİGİ
ÖZGÜR ÜNLÜFARUK ÖZTUNCEREMRE ÇINAR NADİR BIÇAKÇIBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ26.11.2022 12:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKGÜRALTAY SPORU 18 LİGİ
ABDULKERİM YEŞERARDA YAPANMIŞTOLGA DÜYÜNCÜ MERCİN ÖZGÜRBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ26.11.2022 15:00BUCA BELEDİYE SPORYEŞİLYURT SPORSÜPER AMATÖR LİG
SAMET OGÜN AÇIKELGÖRKEM ÇALIŞKANMUHAMMED ALPHAN KAYACAN ALİ HİKMET KORKUTBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ26.11.2022 17:00KURUÇEŞME SPORKOZAĞAÇ SPORU 18 LİGİ
GÖRKEM ÇALIŞKAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ26.11.2022 19:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU 14 LİGİ
TAYFUN YILMAZİBRAHİM ÇOBANEREN DOĞANHARUN DAYANADEM AKSOYBUCA KAYNAKLAR SAHASI26.11.2022 15:00BUCASPOR 1928ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
MERT HIZALİBRAHİM ÇOBANBERKE ERTUĞRUL ÖZDEMİREREN TÜRKEKULALİ SÖZLÜBUCA KAYNAKLAR SAHASI26.11.2022 13:00BUCASPOR 1928BURSA YILDIRIM SPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
ANIL KESGİNOĞLU BUCA KURUÇEŞME SAHASI26.11.2022 11:00ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPORESKİ İZMİR GENÇLİKU 14 LİGİ
ANIL KESGİNOĞLU BUCA KURUÇEŞME SAHASI26.11.2022 12:30BERGAMA BİLİŞİM FUTBOLMİNİKORDU SPORU 14 LİGİ
ANIL KESGİNOĞLU BUCA KURUÇEŞME SAHASI26.11.2022 14:00KURUÇEŞME SPORKOZAĞAÇ SPORU 14 LİGİ
YILMAZ YAĞIZ YATAK BUCA KURUÇEŞME SAHASI26.11.2022 15:3035 İZMİR KÜLTÜR SPORİŞÇİEVLERİ SPORU 14 LİGİ
YILMAZ YAĞIZ YATAK BUCA KURUÇEŞME SAHASI26.11.2022 17:00BUCA EFELER SPORGEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.U 14 LİGİ
ATAHAN BİLEKLER ÇANDARLI SAHASI26.11.2022 15:00DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜBERGAMA YILDIZLAR SPORU 14 LİGİ
FIRAT YILDIRIMSİNAN REMZİ SÖNMEZTALHA SARIOĞLAN ÇEŞME DALYAN SAHASI26.11.2022 15:00ALAÇATI SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
MUHAMMET ALPEREN ÇOPUREMRE ÜNALMUHAMMET İBRAHİM ESER MUZAFFER KAĞITCIOĞLUÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI26.11.2022 10:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORFİKRİ ALTAY SPORU 18 LİGİ
MERT TOSUNYUNUS ESKİCİEMRE ÜNAL TARIK KESENCİÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI26.11.2022 12:00ÇİĞLİ MALTEPE SPORDEDEBAŞI SPORU 18 LİGİ
AYKUT ÇOKAYLİN ÖZÇELİKYUNUS ESKİCİ SÜLEYMAN SIRÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI26.11.2022 14:00ÇİĞLİ ESENTEPE SPORDENİZ SPORU 18 LİGİ
AYKUT ÇOKAYLİN ÖZÇELİKİBRAHİM ENES TEKİN HÜSEYİN TAMTEKİNÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI26.11.2022 16:00DADAŞ SPORMAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORU 18 LİGİ
İBRAHİM ENES TEKİN ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI26.11.2022 18:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORKOYUNDERE GENÇLİK SPORU 14 LİGİ
BURAK MERCAN ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI26.11.2022 13:00DADAŞ SPORHARMANDALI SPORU 14 LİGİ
BURAK MERCAN ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI26.11.2022 14:30EGEKENT GENÇLİK SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU 14 LİGİ
BURAK MERCAN ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI26.11.2022 16:00ÇİĞLİ MALTEPE SPOREVKA-5 SPORU 14 LİGİ
MURAT CAN YOUMER GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 10:00İZMİR 1461 SPORKARABAĞLAR GENÇORDU SPORU 14 LİGİ
NAZİF ÖZTÜRK GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 11:30GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU 14 LİGİ
MURAT CAN YOUMER GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 13:00GÜMÜŞORDU GENÇ FKKARABAĞLAR YEŞİLYURT FKU 14 LİGİ
NAZİF ÖZTÜRK GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 14:30SMYRNA ATLETİK SPORKARABAĞLAR SPORU 14 LİGİ
ORÇUN KARALAR GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 16:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜU 14 LİGİ
ORÇUN KARALAR GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI26.11.2022 17:30SARNIÇ GENÇLİKSPORSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU 14 LİGİ
TANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜMESUT EDİSYUSUF ÖKMENEGEMEN IZGARYAŞAR DEMİRGAZİEMİR SAHASI26.11.2022 15:00ALTAYBAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
FURKAN BORA ALTINTAŞYUSUF ÖKMENAHMET EMRE DEMİRCİVAKKAS EGEMEN ÇELİKİSMAİL AYDINGAZİEMİR SAHASI26.11.2022 12:00ALTAYESKİŞEHİRSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
FUAT FİLİZEMRAH YETİŞMUHAMMED KORKMAZ SAMİ DEĞİRMENCİGAZİEMİR SAHASI26.11.2022 17:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU 18 LİGİ
KAZIM SARIYILDIZEMRE BENLİMUSTAFA GEZGİN GÜZELBAHÇE SAHASI26.11.2022 11:00YELKİ SPORATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜU 16 LİGİ
EMRE AJUNBERKAN ŞENKAZIM SARIYILDIZ BEDRİ MUTAFGÜZELBAHÇE SAHASI26.11.2022 13:30GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU 18 LİGİ
BERKAN ŞEN GÜZELBAHÇE SAHASI26.11.2022 16:00GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU 14 LİGİ
HAKAN YÜNCÜTOLGAHAN KAYADANUĞUR YILMAZ MEHMET TÜRKANKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI26.11.2022 10:00İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORESKİ İZMİR GENÇLİKU 18 LİGİ
TOLGAHAN KAYADANUĞUR YILMAZMEHMET ÇİFTÇİ İBRAHİM EROLKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI26.11.2022 12:00DÖRTYOL SPORKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU 18 LİGİ
BERK SİPAHİAHMET KIVANÇ KADERREFİK ERİM UĞUR GÜLKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI26.11.2022 15:00İZMİRSPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALSÜPER AMATÖR LİG
ÖMER ÇABUKKALENDER ŞAHBAZAHMET BERKİN OĞUZ CÜNEYT NACİ YILDIRIMKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI26.11.2022 17:00İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜU 18 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZÖMER ÇABUKAHMET BERKİN OĞUZ TOLGA ÖZCANKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI26.11.2022 19:00LİMONTEPE GENÇLİKSPORSMYRNA ATLETİK SPORU 18 LİGİ
DENİZ BAŞKUL KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI26.11.2022 11:00İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜKARŞIYAKA KARAGÖL SPORU 14 LİGİ
DENİZ BAŞKUL KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI26.11.2022 12:30ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORMAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORU 14 LİGİ
DİLARA BALDAŞ KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI26.11.2022 14:00TELLİBAHÇE SPORNERGİZ SPORU 14 LİGİ
FİKRET YILMAZOZAN MANTOĞLUUĞUR YILDIZ ADNAN YILMAZÇOBANKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI26.11.2022 11:00NERGİZ SPORTELLİBAHÇE SPORU 18 LİGİ
HİKMET AYTUNYİĞİT DÜLEKMEHMET AĞ CENGİZ ÖZKAYAKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI26.11.2022 13:00BOSTANLI SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU 18 LİGİ
UMUT ADNAN KOLUKISAOĞLUHİKMET AYTUNYALÇIN CAN SEVİM MUSTAFA TANRIVERDİKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI26.11.2022 15:00YEŞİLTEPE SPORKARŞIYAKA KARAGÖL SPORU 18 LİGİ
ERGİN ALDAŞ KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI26.11.2022 17:00FİKRİ ALTAY SPORKARŞIYAKA YALI SPORU 14 LİGİ
ERGİN ALDAŞ KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI26.11.2022 18:30DENİZ SPORALTINGENÇ SPOR KULÜBÜU 14 LİGİ
OSMAN ÇELİK KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI26.11.2022 15:00ARMUTLU SPORMEVLANA KONURCA SPORU 14 LİGİ
OSMAN ÇELİK KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI26.11.2022 11:00ULUCAK SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU 14 LİGİ
ALİ KÜÇÜKERYUNUS ÜNSALBERK HASGÜL KORAY KANKATANKİRAZ SAHASI26.11.2022 14:00KİRAZ 1 EYLÜL SPORMENDERES BLD. ÖZDERE SPORU 18 LİGİ
ARYEN AZAD ÇAÇAN MENDERES SAHASI26.11.2022 11:00SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORMESEV GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
ARYEN AZAD ÇAÇAN MENDERES SAHASI26.11.2022 12:00GAZİEMİR GENÇLİKMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORU 12 LİGİ
ARYEN AZAD ÇAÇAN MENDERES SAHASI26.11.2022 13:00TORBALIGÜCÜ GENÇLİKTORBALI 35 GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
BARIŞ YILMAZ MENDERES SAHASI26.11.2022 14:30SELÇUK EFES SPORSELÇUK GENÇLİK SPORU 12 LİGİ
BARIŞ YILMAZ MENDERES SAHASI26.11.2022 15:30TORBALI ÇAYBAŞI SPORMENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜU 12 LİGİ
MURAT AKTUĞERCAN KIRIKBARIŞ YILMAZ EŞREF DOĞAN BORAZANMENDERES SAHASI26.11.2022 17:00SARNIÇ GENÇLİKSPORGAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİU 18 LİGİ
YUSUF AZAT SERİNKAYA MENEMEN ASARLIK SAHASI26.11.2022 11:00MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU 14 LİGİ
EMRE GÜZELEMİR FARUK GÜRLERERGÜN DÜLGERMUZAFFER ALACANECMİ GÜLEÇMENEMEN MALTEPE SAHASI26.11.2022 13:30MENEMEN FUTBOL KULÜBÜSOMASPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
BERKCAN YILMAZALİ BALCIOĞLUBATU ARIBAKIRLEYLA ÇAKANLARORHAN YILDIZMENEMEN MALTEPE SAHASI26.11.2022 11:00MENEMEN FUTBOL KULÜBÜKARŞIYAKABÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
ERKAN GİRGİN NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI26.11.2022 12:00ALTINORDUGÖZTEPEU 12 LİGİ
ERKAN GİRGİN NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI26.11.2022 13:00GÜMÜŞORDU GENÇ FKBUCASPOR 1928U 12 LİGİ
ERKAN GİRGİN NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI26.11.2022 14:00KARŞIYAKAİZMİRGÜCÜ SPORU 12 LİGİ
GÜRKAN MERT BÜTÜN ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI26.11.2022 12:00GENÇ TİREGÜCÜ SPORÖDEMİŞ SPORU 12 LİGİ
GÜRKAN MERT BÜTÜN ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI26.11.2022 13:30TİRE BELEDİYE SPORBEYDAĞ BELEDİYESPORU 12 LİGİ
GÜRKAN MERT BÜTÜN ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI26.11.2022 15:00ÖDEMİŞ SPORMESEV GENÇLİK VE SPORU 14 LİGİ
UTKU YİĞİT ÖZDEMİRYAĞIZCAN SAÇLIGÖKDENİZ GENCELMEZ TİRE 4 EYLÜL SAHASI26.11.2022 11:00TİRE 2021 FKTİRE BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
YAĞIZCAN SAÇLIUTKU YİĞİT ÖZDEMİRGÖKDENİZ GENCELMEZ TİRE 4 EYLÜL SAHASI26.11.2022 13:00TİREGENÇ 1970 SPORBOZDAĞ SPOR KULÜBÜU 16 LİGİ
GÖKAY DENİZ SABUNCUOĞLU TİRE 4 EYLÜL SAHASI26.11.2022 15:00TİREGENÇ 1970 SPORBAYINDIR SPORU 14 LİGİ
BERKAY TÜRKEKULALTANAY RAKIP SÜLEYMANOĞLUYEŞİM SURDOĞUKAN KORKMAZERHAN AKKOÇTORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ26.11.2022 12:00ALTINORDUHANGİKREDİ ÜMRANİYESPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
HARUN TOPAÇSALİH ŞENERÇAĞDAŞ GÜNDEMİRGÜLÇİN AJUNMURAT KAYALITORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ26.11.2022 15:00ALTINORDUBITEXEN GİRESUNSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
UĞUR TEKELİMURAT İÇLİYİĞİT ALPER ŞENER VOLKAN AYMANKUYTORBALI SAHASI26.11.2022 12:00BAYINDIR SPORÖDEMİŞ SPORU 18 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELENUFUK TATLICANİSMAİL ÇETİN MEHMET OLCAY ÇELİKTORBALI SAHASI26.11.2022 15:00BORNOVA ATA SPORAYRANCILAR GENÇLİKSÜPER AMATÖR LİG
UTKU OKVER URLA SAHASI26.11.2022 15:00URLA BELEDİYESİ SPORATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜU 12 LİGİ
UTKU OKVER URLA SAHASI26.11.2022 16:00GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
UĞURCAN KARATAŞ YENİ FOÇA SAHASI26.11.2022 11:00FOÇA BELEDİYE SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U 14 LİGİ
UĞURCAN KARATAŞ YENİ FOÇA SAHASI26.11.2022 13:00YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKALİAĞA KÖRFEZ SPORU 14 LİGİ
ENES ULAŞ KOZAN YENİ FOÇA SAHASI26.11.2022 15:00FOÇA BELEDİYE SPORALİAĞA KÖRFEZ SPORU 12 LİGİ
ENES ULAŞ KOZAN YENİ FOÇA SAHASI26.11.2022 16:00YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKALİAĞA GENÇ SPORU 12 LİGİ
İSMAİL GÖKÇE ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI27.11.2022 11:00BERGAMA BAKIRÇAYALİAĞA BLD.HELVACI SPORU 12 LİGİ
İSMAİL GÖKÇE ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI27.11.2022 13:30BERGAMA BELEDİYE SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U 12 LİGİ
İSMAİL GÖKÇEMUHAMMED FURKAN SAĞLAMREZİDA GÜL EMİROĞLU ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI27.11.2022 15:00AĞASPORBERGAMA BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
MUHAMMED FURKAN SAĞLAM ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI27.11.2022 10:00BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİAĞA SPORU 12 LİGİ
MUHAMMED FURKAN SAĞLAM ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI27.11.2022 12:30BERGAMA YILDIZLAR SPORDİKİLİ BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
AYKUT ÇOKSALİH ŞENERUFUK GÜVEN GÜRHAN GÜNEYKAYAATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA27.11.2022 13:00ÜLKÜ SPORURLA BELEDİYESİ SPORSÜPER AMATÖR LİG
HAKAN YÜNCÜTOLGA DÜYÜNCÜALTANAY RAKIP SÜLEYMANOĞLU ERCAN İNEGÖLLÜLERATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA27.11.2022 15:30EŞREFPAŞA SPORLİMONTEPE GENÇLİKSPORSÜPER AMATÖR LİG
MERT İNANÇEMRE ÇINAREMRE BENLİ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA27.11.2022 17:30BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU 16 LİGİ
EMRE ÇINAR ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA27.11.2022 19:30CANLI SPORBORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPORU 14 LİGİ
MURAT CAN YOUMERMUSTAFA FİDANMÜKREMİN SARIBAŞ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA27.11.2022 10:30ÇAMDİBİ YAVUZ SPORGÖKOVA SPORU 16 LİGİ
GÖKDENİZ GENCELMEZ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA27.11.2022 10:00ALTINDAĞ SPORYENİ EVKA-4 SPORU 14 LİGİ
AHMET KUZULARGÖKDENİZ GENCELMEZGÜRKAN MERT BÜTÜN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA27.11.2022 12:00GÜLTEPEGÜCÜ SPORBUCA EFELER SPORU 16 LİGİ
KAAN SAVAŞANYUSUF ÖKMENYEŞİM SUR AKIN KURNAZATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA27.11.2022 14:00İZMİR DEMİR SPOR100.YIL YİĞİTLER SPORSÜPER AMATÖR LİG
DAMLA TARKANFATMA ÖZLEM TURSUNHALİME UZUNGÜNDEŞ LEVENT MERTADAMATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA27.11.2022 16:00KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORGÜZELTEPE GENÇLİKSÜPER AMATÖR LİG
ERDAL ÖZÇELİKİBRAHİM YUSUF SAKALLIATAHAN BİLEKLER ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA27.11.2022 18:00BORNOVA KANDERE SPORYENİ EVKA-4 SPORU 16 LİGİ
DENİZ BAŞKUL BALÇOVA SAHASI27.11.2022 13:00NARLIDERE BELEDİYE SPORALAÇATI SPORU 12 LİGİ
DENİZ BAŞKUL BALÇOVA SAHASI27.11.2022 14:30SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU 12 LİGİ
GÜLÇİN AJUNHARUN DAYANTALHA SARIOĞLAN RAMAZAN YILDIRIMBALÇOVA SAHASI27.11.2022 16:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALGÜMÜLDÜR SPORU 18 LİGİ
UMUT ADNAN KOLUKISAOĞLUYİĞİT DÜLEKMEHMET AĞ BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ27.11.2022 11:00GÖZTEPE A.Ş.ALTINORDUBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U14
FURKAN KARAMAN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI27.11.2022 11:00ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜBAYRAKLI ÖZGÜR FKU 12 LİGİ
FURKAN KARAMAN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI27.11.2022 12:00KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
FURKAN KARAMAN BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI27.11.2022 13:30NAFİZ GÜRMAN SPOR1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
MUHAMMED EMİN ŞASİ BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI27.11.2022 14:30ONUR GENÇLİK SPORBAYRAKLI YILDIZORDUU 12 LİGİ
MUHAMMED EMİN ŞASİ BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI27.11.2022 16:00YAMANLAR ESEN SPORGAZİEMİR SARNIÇ SPORU 12 LİGİ
NURİ TOKMAKOSMAN ÇELİKREŞAT TOPRAK KURT BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI27.11.2022 11:00BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU 16 LİGİ
ALİ KÜÇÜKEREMİR FARUK GÜRLERGÖRKEM ÖZDEMİR HÜSEYİN KAÇAROBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI27.11.2022 13:30BAYRAKLI SPORULUKENT GENÇLİKSPORSÜPER AMATÖR LİG
CENK TUNAHAN YILDIRIMHÜSEYİN GEGEROĞLUMESUT EDİS YAŞAR CAN TEMİZELBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI27.11.2022 16:00İZMİR OSMANGAZİ SPORALİAĞA BLD.HELVACI SPORSÜPER AMATÖR LİG
MUHAMMET ALPEREN ÇOPUREREN DOĞANİBRAHİM YILDIRIM AHMET MARSİLBEYDAĞ SAHASI27.11.2022 14:00BEYDAĞ BELEDİYESPORTİRE BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
KAZIM SARIYILDIZ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI27.11.2022 13:00PINARGÜCÜ SPORARMUTLU SPORU 12 LİGİ
KAZIM SARIYILDIZ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI27.11.2022 14:00BORNOVA BELEDİYE SPORKEMALPAŞA 1923 SPORU 12 LİGİ
KAZIM SARIYILDIZ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI27.11.2022 15:30YEŞİLÇAM SPORYOL SPORU 12 LİGİ
ERKAN GİRGİNANIL AKGÜNHAKTAN ŞEFİK AVCI BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI27.11.2022 10:00BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.BORNOVA EGEGÜCÜ SPORU 16 LİGİ
ORÇUN KARALARONUR CAN YAVUZGÜLANIL AKGÜN BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI27.11.2022 12:00BORNOVA ALTINYILDIZ SPORÇAMDİBİ SPORU 16 LİGİ
ANIL ŞENOZAN TUNÇERERTAÇ KUŞKU HAYATİ DOĞANBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI27.11.2022 14:00BORNOVA HİTAB SPORASARLIK GENÇLİK SPORSÜPER AMATÖR LİG
NAZİF ÖZTÜRKMERT YURDAKULSADIK PATIR BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI27.11.2022 16:00BORNOVA HİTAB SPORİZMİR BARBAROS SPORU 16 LİGİ
ANIL KESGİNOĞLU BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 10:001923 ALSANCAK SPORKONAK BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
ANIL KESGİNOĞLU BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 11:00EGESPOR FUTBOL KULÜBÜİZMİR BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
ANIL KESGİNOĞLU BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 12:00EŞREFPAŞA SPORKAYA SPORU 12 LİGİ
MUSTAFA ÇATAL BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 13:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKİZMİRSPORU 12 LİGİ
MUSTAFA ÇATAL BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 15:00BORNOVA KANDERE SPORTE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜU 12 LİGİ
MUSTAFA ÇATAL BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 16:00GÜLTEPEGÜCÜ SPORHÜRADALET SPORU 12 LİGİ
SEÇKİN ERİŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 17:30ÇAMDİBİ YAVUZ SPORMEVLANA KONURCA SPORU 12 LİGİ
SEÇKİN ERİŞ BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU27.11.2022 18:30MERSİNLİ ŞİMŞEK SPORGÜZELYALI SPORU 12 LİGİ
AYKUT ÇETİNKAYAABDÜLKADİR AKTÜRKAHMET EMRE DEMİRCİ SİNAN ŞENYAŞABORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI27.11.2022 16:00YOL SPORBORNOVA 1881 SPORSÜPER AMATÖR LİG
SEMİH AKTANMUHAMMET İBRAHİM ESERCAN YAPANMIŞ AYHAN ÖNALBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI27.11.2022 18:00ALTINIRMAK SPORÇAMDİBİ SPORU 18 LİGİ
BURAK MERCANCAN YAPANMIŞTALHA HAMZA TÜRKCAN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI27.11.2022 20:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKPINARGÜCÜ SPORU 16 LİGİ
ARDA ERÇETİNBARIŞ YILMAZBURAK DURHAN BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI27.11.2022 10:00KURUÇEŞME SPORİŞÇİEVLERİ SPORU 16 LİGİ
BURAK DURHANARDA ERÇETİNBARIŞ YILMAZ BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI27.11.2022 12:00ŞİRİNYER SPORBUCA BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
BARIŞ YILMAZBURAK DURHANARDA ERÇETİN BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI27.11.2022 14:00GÜRALTAY SPOR35 İZMİR KÜLTÜR SPORU 16 LİGİ
YAĞIZCAN SAÇLI BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI27.11.2022 16:00BUCA BELEDİYE SPORİZMİRSPORU 14 LİGİ
TUĞRUL ATAMANUĞURCAN KARATAŞUTKU YİĞİT ÖZDEMİR BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ27.11.2022 10:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORŞİRİNYER İDMAN YURDU SPORU 16 LİGİ
EFE ECEUFUK TATLICANBERKE ERTUĞRUL ÖZDEMİR HALİT ŞAVLIBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ27.11.2022 13:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORSELÇUK ÇAMLIK SPORSÜPER AMATÖR LİG
UĞUR TOPALOĞLUAYŞE DEMİRATAKAN SANCAR ERTAN GEBEŞBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ27.11.2022 16:00İŞÇİEVLERİ SPORÖDEMİŞ SPORSÜPER AMATÖR LİG
ARDA DALGIÇBARIŞ ÖZDEMİRBERK TİLKİ BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ27.11.2022 18:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKÖZEN SPORU 16 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇŞAFAK ÖZTÜRKÇAĞLA ORAL BUCA KAYNAKLAR SAHASI27.11.2022 15:30BUCASPOR 1928ALTINORDUBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U16
HALİL ALP DAĞDELENEMRE ÜNALMUHARREM ARICAN BUCA KAYNAKLAR SAHASI27.11.2022 11:00BUCASPOR 1928KUŞADASISPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U14
FATİH GÜRENYUNUS ESKİCİERDEM YILDIRIM BUCA KAYNAKLAR SAHASI27.11.2022 13:30BUCASPOR 1928ALTINORDUBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U15
YILMAZ YAĞIZ YATAK BUCA KURUÇEŞME SAHASI27.11.2022 12:00ÖZEN SPORBUCA AKINCILAR ELİT SPORU 12 LİGİ
YILMAZ YAĞIZ YATAK BUCA KURUÇEŞME SAHASI27.11.2022 13:30İŞÇİEVLERİ SPORBUCA BELEDİYE SPORU 12 LİGİ
YILMAZ YAĞIZ YATAK BUCA KURUÇEŞME SAHASI27.11.2022 14:3035 İZMİR KÜLTÜR SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
FARUK ÖZTUNCER BUCA KURUÇEŞME SAHASI27.11.2022 16:00ŞİRİNYER SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU 12 LİGİ
FARUK ÖZTUNCER BUCA KURUÇEŞME SAHASI27.11.2022 17:00KURUÇEŞME SPORBUCA EFELER SPORU 12 LİGİ
GÖKAY DENİZ SABUNCUOĞLU ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI27.11.2022 10:00ÇİĞLİ ESENTEPE SPOREVKA-5 SPORU 12 LİGİ
GÖKAY DENİZ SABUNCUOĞLU ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI27.11.2022 11:00HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOREGEKENT GENÇLİK SPORU 12 LİGİ
ALİ HAYDAR ODUNCUBERK HASGÜLBURAK DEMİR ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI27.11.2022 16:00ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜÇİĞLİ BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
BURAK DEMİRSİNAN YILDIZBERK HASGÜL ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI27.11.2022 18:00HARMANDALI SPORDADAŞ SPORU 16 LİGİ
BERK HASGÜLBURAK DEMİRSİNAN YILDIZ ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI27.11.2022 20:00EGEKENT GENÇLİK SPORHARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPORU 16 LİGİ
ARDA DANABAŞ ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI27.11.2022 13:00KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEHARMANDALI SPORU 12 LİGİ
ARDA DANABAŞ ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI27.11.2022 14:00ATAŞEHİR MAHALLESİ SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU 12 LİGİ
BÜNYAMİN BAŞERÇAĞIN KABULARDA DANABAŞ ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI27.11.2022 16:00GÜZELTEPE GENÇLİKKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPORU 16 LİGİ
UĞURCAN FİLİBE GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 10:00KARABAĞLAR GENÇORDU SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU 12 LİGİ
UĞURCAN FİLİBE GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 11:00KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜDÖRTYOL SPORU 12 LİGİ
SİNAN REMZİ SÖNMEZ GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 12:30KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜBASIN SİTESİ SPORU 12 LİGİ
SİNAN REMZİ SÖNMEZ GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 13:30SMYRNA ATLETİK SPORESKİ İZMİR GENÇLİKU 12 LİGİ
SİNAN REMZİ SÖNMEZ GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 14:30GAZİEMİR ONUR SPORATA 1925 SPORU 12 LİGİ
UTKU OKVER GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 16:00GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU 12 LİGİ
UTKU OKVER GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI27.11.2022 17:00BERGAMA BİLİŞİM FUTBOLMİNİKORDU SPORU 12 LİGİ
MEHMET ÇİFTÇİYALÇIN CAN SEVİMYİĞİT YEKSİN GAZİEMİR SAHASI27.11.2022 11:00ALTAYKARŞIYAKABÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U14
KEREM SİNEMMERT ŞAHİNUĞUR İNCE MUSTAFA ERDOĞANGAZİEMİR SAHASI27.11.2022 13:30GAZİEMİR GENÇLİKYAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPORSÜPER AMATÖR LİG
AHMET YEŞİLDAĞREFİK ERİMÇAĞDAŞ GÜNDEMİR NECMİ GÖRERGAZİEMİR SAHASI27.11.2022 16:00GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİBAYINDIR SPORSÜPER AMATÖR LİG
BAHRİ BERK UYGUNYİĞİT SORGUÇBERKALP ŞAHİN KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI27.11.2022 10:00İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORGRI SİGORTA GÜLTEPE SPORU 16 LİGİ
DENİZ CAN AYDINVEYSEL AYAYDINDOĞUKAN KORKMAZ ÖZKAN SARIOĞLUKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI27.11.2022 13:00TEZCAN GRUP BOZYAKA SPORYELKİ SPORSÜPER AMATÖR LİG
ABDULKERİM YEŞERERGÜN DÜLGERALİ BALCIOĞLU CENK BAŞARICIKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI27.11.2022 15:00KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORYEŞİLYURT SPORU 18 LİGİ
METEHAN ÇETİNKAYAALİ KEMAL KOCADURDUMUHAMMED KORKMAZ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI27.11.2022 17:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜKARABAĞLAR BARIN SPORU 16 LİGİ
ALİ KEMAL KOCADURDUMETEHAN ÇETİNKAYAMUHAMMED KORKMAZ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI27.11.2022 19:00SMYRNA ATLETİK SPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜU 16 LİGİ
DİLARA BALDAŞ KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI27.11.2022 11:00KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPORİZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜU 12 LİGİ
DİLARA BALDAŞ KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI27.11.2022 12:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORU 12 LİGİ
HALİL İBRAHİM ERKAPLAN KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI27.11.2022 13:30KARŞIYAKA KARAGÖL SPORDENİZ SPORU 12 LİGİ
HALİL İBRAHİM ERKAPLAN KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI27.11.2022 15:00KARŞIYAKA YALI SPORDEDEBAŞI SPORU 12 LİGİ
HALİL İBRAHİM ERKAPLAN KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI27.11.2022 16:00YAMAÇGÜCÜ SPORFİKRİ ALTAY SPORU 12 LİGİ
YUNUS TUĞBERK BOLATAHMET BERKİN OĞUZGÖRKEM ÇALIŞKAN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI27.11.2022 10:00DEDEBAŞI SPORKARŞIYAKA KARAGÖL SPORU 16 LİGİ
MUHAMMED ALPHAN KAYACANAHMET BERKİN OĞUZGÖRKEM ÇALIŞKAN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI27.11.2022 12:00TELLİBAHÇE SPORKARŞIYAKA YALI SPORU 16 LİGİ
SEÇİL ÖZDEMİRİSMAİL ÇETİNVAKKAS EGEMEN ÇELİK YUSUF KANBURKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI27.11.2022 15:00BAHÇELİEVLER SPORATAŞEHİR MAHALLESİ SPORSÜPER AMATÖR LİG
YAREN AVCIYUSUF AZAT SERİNKAYAYAĞIZ TARTAL KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI27.11.2022 17:00FİKRİ ALTAY SPORATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORU 16 LİGİ
BERKAY TÜRKEKULBATU ARIBAKIRYAMAÇ ACUN KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI27.11.2022 11:00KEMALPAŞA 1923 SPORÖZÇAMDİBİ SPORU 16 LİGİ
ÖMER ÇABUKALİCAN ÖZŞENYAMAÇ ACUN KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI27.11.2022 13:00SİNANCILAR SPORMEVLANA KONURCA SPORU 16 LİGİ
OSMAN ÖZTÜRKTOLGA OKUMUŞYİĞİT ALPER ŞENER ÖZER ALANYÜZKEMALPAŞA SAHASI27.11.2022 14:00KEMALPAŞA SPORULUCAK SPORSÜPER AMATÖR LİG
ABDULLAH MURAT TOKMUSTAFA UMUT YİĞİTMUZAFFER ALACA KOYUNDERE SAHASI27.11.2022 16:00KOYUNDERE GENÇLİK SPORKUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPORU 16 LİGİ
ZEKERİYA KÖLSÜNMURAT ORALMEHMET ARSLAN MENDERES SAHASI27.11.2022 11:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜGAZİEMİR GENÇLİKU 16 LİGİ
OĞUZHAN HAMİTOĞLUARDA ANIL YAVRUOĞLUMEHMET ARSLAN TAYFUN AKKARMENDERES SAHASI27.11.2022 14:00MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORTOROSGÜCÜ SPORSÜPER AMATÖR LİG
ERGİN ALDAŞ MENEMEN ASARLIK SAHASI27.11.2022 13:00KOYUNDERE GENÇLİK SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU 12 LİGİ
ERGİN ALDAŞ MENEMEN ASARLIK SAHASI27.11.2022 14:30YAHŞELLİ GENÇLİKKUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPORU 12 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKERCAN KIRIKUĞUR YILDIZ MENEMEN MALTEPE SAHASI27.11.2022 13:30MENEMEN FUTBOL KULÜBÜGÖZTEPE A.Ş.BÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U16
SERCAN ÖZÇEVİKMUHAMMET SEFA YELENUĞUR YILDIZ MENEMEN MALTEPE SAHASI27.11.2022 11:00MENEMEN FUTBOL KULÜBÜGÖZTEPE A.Ş.BÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U15
ÇAĞRI TÜRKEREMİRHAN GÜNAYİBOCAN ERÖDÜL NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI27.11.2022 16:00NARLIDERE BELEDİYE SPORURLA BELEDİYESİ SPORU 16 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZANIL KARAKOÇYUNUS ÜNSAL AHMET BULUTSEFERİHİSAR SAHASI27.11.2022 14:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
FIRAT YILDIZTOLGAHAN KAYADANEMRE YILMAZ MURAT KOCAPINARTORBALI SAHASI27.11.2022 11:00İZMİR TORBALI İŞİTME ENG.SP.KLBDENİZLİ ENG.SKİŞİTME ENGELLİLER
EGE BURAK ATAMERİBRAHİM ZENGİNSERGEN ÖZGİRİ MEHMET BELLEMİŞTORBALI SAHASI27.11.2022 14:00TORBALI SPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜSÜPER AMATÖR LİG
ENES ULAŞ KOZANARYEN AZAD ÇAÇANİBRAHİM ENES TEKİN BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI28.11.2022 18:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU 16 LİGİ
TAHSİN MİRZA ERDOĞAN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.11.2022 18:00ÇAMDİBİ SPORÇAMDİBİGÜCÜ SPORU 14 LİGİ
BURAK GÖÇERÇAĞIN KABULARDA AGÜLOĞLU ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA29.11.2022 18:001923 ALSANCAK SPORİZMİR BELEDİYE SPORU 16 LİGİ
EGEHAN KAŞIKÇISERGEN ÖZGİRİBATUHAN ŞANLIBERKAY TÜRKEKULMUZAFFER KAĞITCIOĞLUKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI29.11.2022 12:00KARŞIYAKAKUŞADASISPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
CENK TUNAHAN YILDIRIMHÜSEYİN GEGEROĞLUYUSUF ÖKMEN MURAT KAYALIKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.11.2022 16:00İZMİRSPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORSÜPER AMATÖR LİG